UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najlepszy dowód na to, że KOD boli wyznawców Kaczyńskiego, Kukiza i Korwina jest ich wielka aktywność na tym forum. Bez emocji porównajcie sobie dwa marsze. Ja wolę ten sobotni - miłe, inteligentne twarze, wypowiedzi bez zbędnej agresji. Mnie PO ani Nowoczesna nic nie dali. Nie mam stanowiska z nadania partyjnego. Dlaczego piszecie bzdury, że zwolennicy KOD boją się utraty swoich przywilejów. Jakich? Nie rozumiecie, że w Polsce żyje sporo ludzi, którzy myślą samodzielnie i potrafią rzetelnie ocenić poczynania polityków i nigdy nie dadzą zgody na łamanie prawa.
  • Pisze Pan lamania prawa czyli nie bylo grzebana przy TK w czerwcu? Czy byly wszystkie wyroki TK uwzglednione czy wykonane za PO? Czyli nigdy nie slyszal Pan prywatyzacji Ciechu, osmiorniczkach ukladach ukladzikach, Amber itd. to jest demokracja ktora bronicie? Nowoczesna ludzie przeciez od lat rozni specjalisci miedzy innymi Petru wypwiadaja sie na temat frankow i podatkow ale Oni z tego zyja z zagmatwania przepisow by przedsiebiorcy korzystali z ich uslug, przykald Wroblewski skorzystal by odzyskac 2 mln dla miasta tego nie ogarnie zwykly ksiegowy. I tacy specjalisci wypowiadaja sie mieszja Wam w glowach zakladaja partie, obudzcie sie.
  • "Ja wolę ten sobotni - miłe, inteligentne twarze" Glupota polaczona ze slepota to juz koniec
Reklama