UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I co się niby zmieniło? Kraj dalej pod obcą okupacją, rządzą łajdaki i defraudanci, media dalej w rękach nomenklatury (tylko teraz doszła jeszcze uwłaszczona nomenklatura i burżuazja na ludowej krwawicy wyhodowana), cenzura szaleje, w kraju zaś wciąż kryzys, bieda i garstka kombinatorów a defraudantów (słowo na "z" też ocenzurowali), którzy się uwłaszczyli na publicznym majątku. Wtedy przynajmniej działały usługi publiczne dla ludu, dziś nawet i to rozp... zniszczyli. Do tego jeszcze wciągnęli nas do krwawej wojny, czego ZA KOMUNY NIE BYŁO! Wtedy byliśmy państwem pokojowym, z szerokimi kontaktami w całym świecie i szanowanym. A dziś? Szkoda gadać; POwinni odsiadywać długoletnie wyroki, a nie się po imprezach jeszcze wozić za nasze, szkodniki i sprzedawczyki Rzplitej. #jelity, #styropiany, #nomenklatura, #rak Hashtagi: #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    11
    lubie.kefir(2022-08-29)
  • @lubie.kefir - Gdyby rządzili tacy jak Ty to byśmy nie mieli nawet swoich rowerow prywatnych bo wszystkich i wszystko byście uwłaszczyli na swoje potrzeby nieroby czerwone zwolennicy życia na czyjś koszt nic się nie zmieniło przez 50 lat u was czego jesteś przykładem. Tylko czekasz aż coś Ci skapnie z " naszych" pieniążków. Do niczego nie doszedłeś dzięki swojej pracy niczego się niedorobiles. Nie zaprzeczaj bo takie są fakty i prawda o Tobie nigdy się nieskalałeś fizyczna praca zresztą chyba żadną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Niszczlewactwo(2022-08-29)
  • @Niszczlewactwo - Uwłaszczenie. Czy to nie to właśnie chcecie zrobić z elblaskim portem. Może z komuny wyszedłeś ale komuna z ciebie nie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Zaorane(2022-08-29)
  • @Zaorane - "My chcemy" a kto powiedział że jestem za PiS? Podaj przykład choć jednego mojego komentarza że tak napisałem? Jeśli już to zawsze pisałem pisze i będę pisał że jestem przeciw komunistą do końca mych dni. Jeśli juz to wasz lewak Robcio jeszcze trzy miesiące temu wychwalał PiS. Jesteś aż tak ciemny że uważasz że antykomunista musi być za PiS?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Niszczlewactwo(2022-08-30)
  • @Niszczlewactwo - "pisze i będę pisał że jestem przeciw komunistą do końca mych dni" czyli nie chcesz się Języka Polskiego nauczyć? - jestem przeciw komunistom - się pisze antylewaku i to nie jest literówka, tylko wstyd.
Reklama