UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To ta uśmiechnięta POlska?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    4
    qwefee(2024-06-14)
  • @qwefee - "To ta uśmiechnięta POlska?" Napisał kręcący sobie latami milionową mamonę naszym kosztem smutny PIS
  • "Napisał kręcący sobie latami milionową mamonę" - poważnie, to może też wytłumacz kwotę o 4 mld (miliardymniejszych zysków Orlenu za nowej władzy? Śmiało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    qwefee(2024-06-14)
  • @qwefee - Za te mniejsze zyski zapłacą POdatnicy jak i wszyscy uśmiechnięci wyborcy Tuska. Stać ich.
  • @qwefee - "to może też wytłumacz kwotę o 4 mld (miliardymniejszych zysków Orlenu za nowej władzy? - PROSTE, Na papierze kolego - PIS zawyżał w sprawozdaniach i tyle, stać go na to było, bo stać go na wszystko. Czyli kłamał jak zwykle.
  • @N.p. - I co jak Tusk powiedział to uwierzyłeś? POrażka.
  • A Ty Kaczyńskiemu uwierzyłeś - To dopiero PoPis
  • @N.p. - Ani jednemu ani drugiemu. Nie głosowałem na tych dwóch polityków. Są też inne partie.
  • "Są też inne partie. " - Może partia na k? Wierzysz im?
  • @N.p. - Wierzę w siebie a te fotki sie niczym nie różnią od poprzedniej kadencji. Tam też foteczki i uśmieszki nawet jak kosz na nakrętki i odpady elektryczne stawiano. Przecież to śmieszne a zarazem beznadziejne jest. To nie ma żadnego wpływu na zwiekszenie bogactwa mieszkańców i komfortu życie. Ulicę Wschodnią niech dokończą to będzie jakis pozytek namacalny i bardzo dobry dla mieszkańców.
  • @N.p. - Na temat twojego intelektu np nie będę się wypowiadał bo raczej nie używam TYCH słów ale nie musisz wierzyć pisiorowi. Wystarczy jak posłuchasz twojego nowego prezesa Orlenu. On to potwierdza. Ja patrzę na liczby, statystyki które można sprawdzić a nie co mi rud w kampani albo inne tevałeny gadają w tv.
Reklama