UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • DOBRA I co my Elblążanie ma z tej UE? Bezrobocie, najniższe wynagrodzenia w kraju, drogie mieszkania, brak gruntów pod budowę domków ! ZAISTE jest się z czego cieszyć ( no chyba że należy się do tej wąskiej grupki wzajemnej adoracji co spija śmietankę kosztem pozostałych)
  • Co rozumiesz przez brak gruntów pod budowę domu? Że nikt za darmo ci nie dał? Wśród moich znajomych jestem chyba jedynym, który się nie buduję/ już nie wybudował. Właściwie chyba tylko dlatego, że mi dobrze tu gdzie mieszkam. To nie kwestia pieniędzy, a bardziej wygody. Nie mam wśród znajomych ani jednego bezrobotnego, a znam bardzo dużo ludzi. Tylko jedna osoba z tego grona zarabia najniższą krajową. Może pora wziąć się do roboty? Mam wrażenie, że jesteś jednym z tych, którego wypchnęli z podstawówki na siłę, bo musiał ukończyć i to jest główny elektorat pisu. Nic nie wie, nic nie rozumie, nic nie dociera, a najwięcej krzyczy DAJCIE!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    DasModel(2023-12-19)
Reklama