UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Michale praca kontrolera biletowego wcale nie jest niezbędna. Proponuję w końcu pojechać za granicę albo poczytać jak problem kontrolerów rozwiązały niektóre kraje demekrotycznej Europy. Choćby Holandia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    66
    10
    Wiatrak(2023-07-26)
  • @Wiatrak - W czym Polska jest mniej demokratyczna od Holandii. Wiatrak idź podmuchaj. Najlepiej w tym demokratycznym kraju.
  • @Wiatrak - Panie Wiatrak POLSKA nie jest już krajem DEMOKRATYCZNYM!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    elblążanin48(2023-07-26)
  • @Wiatrak - Czy chodzi o tą demokratyczną Holandię gdzie policja używa broni palnej w stosunku do protestujących rolników? Dziękuję za tą demokrację cuchnącą totalnym rozkładem wszelkich naturalnych wartości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Skarabeusz(2023-07-26)
  • @Wiatrak - Mi też te rozwiązanie holenderskie się bardzo podobało. Wsiadasz przodem i bez biletu nie ma opcji pojechania. Każdy kierowca bardzo miły.
  • @Wiatrak - Demokratyczna Holandia strzela do rolników i policja leje ludzi za byle co.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Janusz Nosacz(2023-07-27)
  • @Skarabeusz - Mówisz o rozkladzie wartości. Każdy ocenia według swojej miary. Ja wolę wartości zachodniej Europy niż pisowski strach i nienawiść do wszystkiego i wszystkich których nie rozumieją. Jedyne niezmienne wartości to ministranci pod sukienką księdza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Demokracja(2023-07-27)
  • @Wiatrak - Przepraszam 12 lat w nl i zawsze były kontrolę więc nie wiem o czym pan mowi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Xxxlllxx(2023-07-27)
Reklama