UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Jeszcze żeby do tego przekopu most w Nowakowie rozumnie mieszkańcom, w tym Elbląga - Most Północny, władza PiSoludowa pobudowała, to by człowiek naprawdę nie miał się do czego przyczepić z tą inwestycją, a tak?; #styropiany, #nieudolność, #bumelanctwo, #AjezioroDamyTu! Hashtagi: #nowakowo, #elblag, #most, #przekop, #NiezlyKanal
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    7
    RobertKoliński(2021-06-05)
  • @RobertKoliński - W Elblągu jest wystarczająca ilość mostów, aż trzy jakby ktoś nie umiał liczyć. Cały ten post północny to jakaś lewacka fanaberia i władze centralne doskonale o tym wiedzą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    15
    TeofilSkorupa(2021-06-05)
  • RobertKoliński @TeofilSkorupa - Hm, ale piersze primo, to przecież te najmędrsze władze prawo-centralne chcą budować ludziom most i drogę przez wieś pod samemi oknami, zaś ludzie słusznie protestują, oraz drugie primo, to jak rozmawiałem ostatni raz ze śp. posłem Wilkiem Jerzym (PiS), to on na pomysł przesunięcia tego mostu odpowiedział, że owszem dobry, ale tam przy oczyszczalni to się wybuduje drugi (obok nowakowskiego)most. I teraz nie wiem której wersji się trzymać, bo nie zdążył niestety Pan Poseł już mi sprecyzować, kiedy ta druga przeprawa północna miałaby powstać; Może tow. Skorupa posiada wiedzę tajemną tę? Bo jeśli nie, to ja bym jednak pragmatycznie stawiał ten Most Północny najpierw, ku pożytkowi powszechnemu, zaś bajaniami rządzących to zajmował się jednak w drugiej kolejności; ) Hashtagi: #nowakowo, #elblag, #most, #przekop, #NiezlyKanal
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    RobertKoliński(2021-06-05)
  • @RobertKoliński - Towarzysz tak się zapętlił że sam sobie zaprzecza, po co dwa jak wystarczy jeden?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    TeofilSkorupa(2021-06-05)
  • RobertKoliński @TeofilSkorupa - Taż ja mówię cały czas, że jeden a konkretny, bo ten drugi to zobaczymy. .. jak wyremontowany przez dewelopero-libów basen miejski przy Spacerowej, albo swoje ucho; Tyle że skoro już budować i chwalić się tą wiekopomną inwestycją po wszystkich odpustach, to chyba najlepiej byłoby ją zrobić porządnie i z pożytkiem dla wszystkich, nie tak? No za 574 mln zł to można już poszaleć i realizować wizję dla Polski, byle z głową:)🚩 #InwestycjePubliczne Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    RobertKoliński(2021-06-05)
  • @RobertKoliński - Zapomniałeś o jednym - inwestycje kolejowe okołoportopwe. Wróbel i spółka milczą ws. dofinansowania rozbudowy bocznicy, nie wspominając już o wykorzystaniu potencjału tzw. kolei nadzalewowej. Zupełnie, jakby inwestycja robiona przez jego opozycję polityczna była dla niego solą w oku, bo musi przez zaciśnięte zęby przyznać, że zasługę dla miasta PiSowcom. Tacy to są właśnie ludzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    Do_pomorskiego(2021-06-05)
  • @RobertKoliński - Robert Koliński zmień dilera !!! Jakie zioła palisz!!!!! Niczym nie różnisz się od kowadła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    Jack Daniels(2021-06-05)
  • @TeofilSkorupa - Słusznie prawisz boski Teofilu, szlachetny PiSuarze. Most w Nowakowie to fanaberia i czystej postaci rozrzutność. Tę forsę z powodzeniem można wydać na zasiłki pieszczące pińset plusów, które im się słusznie należą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    GłębokaMyśl(2021-06-06)
  • @GłębokaMyśl - Albo ja jestem głupi albo to właśnie Skorupa jest za mostem w Nowakowie a Kokliński za mostem pólnocnym, chyba na Zawadzie?
  • @TeofilSkorupa - Sam jesteś fanaberia
Reklama