UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja tak szczerze nie wyciągałabym pochopnych wniosków, ‚póki nie ma żadnych dowodów. Stonoga to nawet nie komentuje, ale ten cały Eryk tez nie wyglada na logicznie myślącego 2 razy. Po obejrzeniu filmu zauważyłam, że kilkukrotnie powtarzał coś w stylu, że okradanie zwłok dla niego jest świństwem itd. A kłamstwo powtarzane kilkukrotnie staje się prawdą w oczach słuchaczy. Nie uważam, że pracownicy Charonu są bez winy, lecz Pan Eryk widać, że nie jest tez bez winy. Kto wie może zdenerwował się, że koledzy nie chcą z nim współpracować i jest zły za to, że go wywalili. Czy ludzie nie potrafią robić takich rzeczy dla zemsty? Może warto poczekać z opinią do momentu wyjaśnień. Hashtagi: #charon
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    51
    Mieszkanka Elbląga(2022-10-10)
  • @Mieszkanka Elbląga - noo żeby pracować w zakładzie pogrzebowym i przy ciałach to jednak trzeba być troche innym. Ja bym za chiny nie poszedł tam pracować, ile by nie płacili. Pózniej psychika i koszmary jakieś, te trupy by mi się po nocach śniły
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    8
    ojjjj(2022-10-10)
  • @Mieszkanka Elbląga - Mieszkanka Elbląga to chyba żona właściciela.
  • Nawet trzecia XD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mieszkankae.(2022-10-10)
  • @ojjjj - Także oni tam wszyscy są siebie warci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Mieszkankae.(2022-10-10)
  • @Mieszkanka Elbląga - Widać nie ludzie od razu linczują i idą za tym skandalistą zamiast poczekać z osądem.
Reklama