UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jakaś grubsza ta sprawa. Nie znoszę Pana Stonogi bo to taki typowy skandalista. Ważne żeby była afera i się o nim mówiło. Pan Eryk tez nie wzbudził mojego zaufania, jakiś lepszy cwaniaczek się wydaje. Jednak każdy kij ma dwa końce. Pan Eryk twierdzi, że nie miał umowy co niekorzystnie wpływa na sytuację Charonu, ale jeśli nie miał umowy to nie był zatrudniony a skoro nie był zatrudniony to nie mógł być zwolniony. A telefon który wykonał Pan Stonoga na policję i sposób w jaki się wyraża swiadczy o jego poziomie.. Nie wyciągajmy zatem pochopnych wniosków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    44
    Poczekamy zobaczymy(2022-10-10)
  • @Poczekamy zobaczymy - Jestem tego samego zdania, ludzie za bardzo na hura zaczęli reagować, głównie nie oglądając i wyciągając pochopne wnioski
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    21
    Mieszkanka Elbląga(2022-10-10)
  • @Mieszkanka Elbląga - Skoro jest taka sytuacja i ludzie mówią są nagrania to na co tu czekać. Chyba nie nadążasz za tym światem i próbujesz wierzyć że ludzie są dobrzy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    1
    Wanda1234(2022-10-10)
  • @Mieszkanka Elbląga - Przecież się przyznali w rozmowie ze nie takie rzeczy tu się wyrabiają i że to tylko wierzchołek góry i że nie od dziś i wczoraj czy od tygodnia więc nie rozumiem wątpliwości w to co Panowie nagłośnili. Do tego narkotyki idt
  • @Lol - Obsmarować każdy każdego może. Nikt nie słyszał rozmów od początku do końca, nikt nie wie czy Eryk nie ma nic na sumieniu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    26
    Mieszkankae.(2022-10-10)
  • @Mieszkankae. - Wydaje mnie sie ze pracownicy i wlasciciel maja w tych komentarzach pelne rece roboty skoro ie mial umowy pewnie tez reszta na smieciowkach a w naszym miescie to nagminne bo tu PIP spi jak kolega robi. Kontrola powinna byc w miejscu pracy nie w zakladzie nie na oswiadczenie tylko przy kopaniu kto ma umowe. Brak kar konsekwencji a potem ludzie po smietnikach na emeryrurze chodza a wlasciciel 15 mieszkan osrodkow wypoczynkowych i samochod co dwa lata inny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Alebubel(2022-10-11)
  • @Lol - Nie, ja po prostu nie jestem naiwna i nie wierze we wszystko co piszą ludzie. Mam oczy.
Reklama