UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dopóki rolnicy będą strajkować dopóty nie będę kupował polskiej żywności. Dzisiaj kupiłem marokańskie bardzo ładne maliny (taniej jak polskie). Kłopot był z mąką ale bez problemu kupiłem niemiecką (też taniej). Bardzo ładną karkówkę kupiłem z nalepka UE ale nie polską. Jak widzę tych, ,ruskich agentów Kaczyńskiego" to odechciewa mi się polskiego jedzenia. Jutro robię karkówkę w piwie (Heineken) z ziemniakami (marokańskimi). Niech sobie strajkują a swoją produkcję niech sami zjedzą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    8
    Jerzy12(2024-02-24)
  • @Jerzy12 - Trochę źle się podpisałeś, - twoje anty polskie zachcianki, promiją unijno niemieckie towary, co tu jeszcze robisz -? czekasz na swojego Rudego idola, który zaraz da dyla do swoich, gdy mu się zacznie grunt palič, ma już to obcykane, jutro karkówka ja - ja woll comendant, piwo Heineken, bo nasze be -co tu jeszcze robisz?
  • "twoje anty polskie zachcianki" - nie antypolskie (antypolskie pisze się razem, Rosjaninie), a antycwaniackie. to wielka różnica.
Reklama