UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy ktoś zwrócił uwagę, że w godzinach wzmożonego użycia wody (rano, wieczór), temperatura wody ciepłej jest mocno zaniżona? Ostatnio wynosiła lekko ponad 30*C. Żeby uzyskać namiastkę ciepłej wody w wannie, trzeba odkręcać kran WYŁACZNIE z ciepła woda, co oznacza większe jej zużycie na liczniki. Normalnie przy odpowiedniej temperaturze ciepłej wody mieszamy ja z zimna (nawet pół na pół), przez co zużycie ciepłej (droższej) wody jest mniejsze. W wypadku zaniżania temperatury naturalnie zużywamy więcej (lub wyłacznie) goraca wode. Czy to nie jest jakiś sprytny sposób na dorobienie sobie EPECu w trudnych czasach?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    70
    10
    co_jest_krna(2023-11-02)
  • @co_jest_krna - A nie zastanawiałeś się, że przyczyną może być Twój zbyt mały/uszkodzony wymiennik. Jeżeli słaby parametr idzie od strony sieci to nikt Cię nie oszukuje bo ciepłomierz naliczy mniej Gj
  • @co_jest_krna - Zwrócił uwagę i stwierdza, że piszesz bzdury. Sprawdź może swojego administratora, węzeł ciepłowniczy itd. Ciekawym językiem się posługujesz.
  • @co_jest_krna - Od lat wiadomo że zużycie ciepłej j wody w budynkach zasilanych z sieci miejskiej co najmniej 20% wyższe z uwagi na jej niedostateczne parametry. A więc albo należy uregulować techniczną stronę dostawy żeby po odkręceniu zawory za chwilę a nie za dwie minuty leciała ciepła woda o wymaganym umową parametrze albo kasa do zwrotu.
  • @co_jest_krna - Tusk wraca z Brukseli to wszystko wraca jak 8 let temu - ciepła nie będzie, przekop zasypią, w porcie będzie tak jak w sporcie, tak jak w piłce nie ma mowy o pomyłce, obiecanki, kłanstwa, brednie, tak te wszystkie bajki przednie, będą łykač pelikany tak przycisnom Was do ściany, ,kraj jak kiedyś rozebrany, bo te skumbrie są w tomacie, tak chcieliście no to macie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Pstrąg(2023-11-02)
  • @co_jest_krna - Zauważyłem to już kilka lat temu i wyciągnąłem podobne wnioski. Pytanie brzmi czy są jakieś przepisy nakazujące dostarczanie przez EPEC ciepłej wody w odpowiedniej temperaturze? Hashtagi: #ChlopSlonski
  • @co_jest_krna - To się bierze krótki prysznic a nie wali całą wannę wody.
  • @co_jest_krna - też to zauważyłam
  • @co_jest_krna - Dojom już zaczynają ograniczać, a kasa coraz większa, a ciepła mniej i będzie to postępowało, a marionetki systemu nic znowu nie zobaczą i nie skumają o co chodzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    antysystemowy(2023-11-03)
Reklama