UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No skoro jest awaria to w ogóle kanary nie powinni przeprowadzać kontroli w autobusach i tramwajach
  • wogóle nie powinno być kanarów w komunikacji miejskiej, komunikacja powinna być darmowa tzn. opłacana z podatków. Ciekawy jestem czy firma która sprawdza bilety przynosi zyski dla miasta czy straty. Myślę, że koszt które miasto ponosi na jazdę "biletowaną" są niższe lub niewiele wyższe niż komunikacja była by darmowa. A te koszty to: druk biletów, produkcja kart EKM, obsługa systemu EKM, utrzymanie i serwis biletomatów, koszty firmy obsługującej sprawdzanie biletów, utrzymanie i serwis kasowników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    10
    okoniowaty(2022-12-27)
  • @okoniowaty - Najlepiej wszystko za darmo, w sklepie też się będziesz domagać produktów za darmo?
  • wyjaśniłem w poście powyżej co w tym wypadku znaczy "za darmo". Oraz że koszty tego "za darmo" wcale nie były by dużo wyższe lub wcale nie były by wyższe niż obecnie. Nie licząc, że miasto by zyskało promocję i mniejszy ruch aut na ulicach, no ale przecież o ekologię chodzi tylko wtedy gdy mamy płacić, jak miasto "ma pomyśleć" i ciut dołożyć to ekologia schodzi na drugi plan.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    8
    okoniowaty(2022-12-27)
  • @okoniowaty - Mylisz się koszty tego za darmo to ok.20 milionów złotych
Reklama