UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mało tego, Słupsk ma trzy razy mniej mieszkańców, a ma WIĘKSZY budżet niż Elbląg.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Falkon_Perforta(2023-12-30)
  • @Falkon_Perforta - Jesteś zwykłym kłamcą. Słupsk ma 90 tys mieszkańców. Tam pracujących. Elbląg parę tysięcy więcej, ale dojeżdżają do Gdańska do pracy albo tam mieszkają, formalnie zameldowani u mamy w Elblągu. Tam płacą podatki, tam zarabiają, tam wydają zarobki. Elbląg zamiera. I na to zasługuje. Nie widać kandydatów na mądrych włodarzy miasta. Zarówno Prezydent, pretendenci z różnych stron, jak nawet radni przerażają poziomem umysłowym i poglądami społeczno-gospodarczymi. Nikogo młodego nie widać, jako kandydatów do czegokolwiek więcej niż zabawa w piaskownicy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    entuzjasta(2023-12-31)
  • @entuzjasta - Mea culpa, jest napisane "Słupsk", czytałem "Sopot". I odnosiłem się do tego miasta. Słupsk - Prawie dwa razy mniejsze miasto od Elbląga (powierzchnia). Słupsk - liczba mieszkańców na 06.2023 - 86 tys. Wydatki miasta na rok 2024 - 906 milionów. Nadal porównanie działa na niekorzyść trwania w warmińsko-mazurskim, jeżeli nadal znacznie mniejsze miasto radzi sobie zauważalnie lepiej. Chociaż wszystko zależy od mechanizmów przyznawania dotacji. Dziękuję za wytknięcie mi błędu. Pozdrawiam i życzę udanego przyszłego roku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Falkon_Perforta(2023-12-31)
Reklama