UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elbląg w latach 1975-1998 rozkwitał, po 1999 roku nastąpiła równia pochyła w dół. Urodziłem się w Elblągu i mieszkałem przez 50 lat. Dziś mieszkam w województwie pomorskim i nigdy bym do Elbląga nie wrócił. Smutno mi, że moje miasto jest tak źle zarządzane i straciło ducha młodości. Olsztyn po 1999 roku rozkwitł, a Elbląg skurczył i zubożał. Może wiosna 2024 roku przyniesie pozytywną odmianę... oby! Trzymam kciuki za moje rodzinne miasto i dobre wybory elblążan. Hashtagi: #lbl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    112
    5
    Głos z oddali(2023-12-30)
  • @Głos z oddali - Zgadza się. Urodziłem się w Elblągu, mieszkałem tu 47vlat, dziś mieszkam pod Łodzią. W Elblągu nic mnie juz nie trzyma. Przyjeżdżam tylko czasem na grob moich śp. dzuadkow I śp. rodzicow. Elbląg miasto bez perspektyw, miasto emerytów, się wyludnia, to fakt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    56
    8
    Bolo Jabolo(2023-12-30)
  • @Głos z oddali - Ja też mieszkam 45 lat ale do dziś nie ma rozeznania dlaczego referendum było nie formalne czyli nic nie znaczące, dlaczego kaczyński, Kurski, walendziak i całe AWS zostawili nas na pożarcie dla Olsztyna ? Dziś już mi obojętne bo pod gdańskiem bylibyśmy piątym a nie drugim kołem u wozu.
Reklama