UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dla dobra miasta musimy tych ludzi pozbawić władzy. sa nieskuteczni. Od 6 lat czekam na odbudowę mostka elewów. swoją nieudolność i brak skuteczności wiecznie zganiaja na PIS. juz zygac mi sie chce od tych ich tlumaczen. wyciag naraciarski zlikwidowany, lodowy tor kalbar minionej zimy zamkniety, Basen przy spacerowej ktory doprowadzili do ruiny stoi od lat odlogiem a w planach maja przekształcenie go na zespol sadzawek. Na port nie maja POmysłu, coś tam przebąkiwali ze ma byc mały kameralny. Komunikacja miejska to jest jakies nieporozumienie i kpina z pasazerow. Drogi w miescie dziurawe z pozapadanymi stydzienkami. Mosty zwodzone w rozsypce. generalnie dramat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    7
    Biegacz leśny(2023-07-06)
  • @Biegacz leśny - POdpisy się tylko zmieniają wśród pieniaczy internetowych. Stara śpiewka. Był Prezydent z PiS i też cudów nie zdziałał. fuszerce jaką za kadencji odstawiono przy budowie CWR Dolinki można by szkolenie zrobić pod tytułem jak nie budować obiektów. Na razie musisz poczekać na koniec kadencji Wróblewskiego ze swoimi żalami.
  • Pieniaczy?Idz mitomanie zobacz na wlasne oczy jak wygladaja wymienione przeze mnie obiekty w miescie. Niestety prawda was dobije.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Biegacz leśny(2023-07-06)
  • @Biegacz leśny - Ciągnij się mitomanie w oczekiwaniu na swoje wielkie inwestycje pisowskie. Z fascynacją przeprawiamy się z dziećmi po kamieniach lata mi ten twój mostek między nogami.
  • Ciagnij sie? Do swoich dzieci tez tak mowisz? widac typowy wyborca harleya, chamstwo buta arogancja. No i z twojej wypowiedzi mozna wysnuc ze masz wschodnie pochodzenie z terenow upainy bo przybysze z akcji wisla tez mowili ze im tu lazienek w domu nie trzeba a wanny do kapieli wynosili z mieszkan i zmieniali na chlewiki dla swinek mowili ze oni myc sie nie musza. Ty skaczesz jak zabka po kamieniach, mostow wam nie trzeba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Biegacz leśny(2023-07-06)
Reklama