UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co prawda do tej szkoły nie uczęszczałem ale słyszałem, że tam uczyła chyba fizyki jakaś "słynna Pani" z którą wieelu ludzi ma złe wspomnienia. Jakoś lata 2003-2006 tak słyszałem.
  • Fizyka to nauka życia... zarówno Pani Barbara Wiśniewska jak i Bohdan Jarmoła starali się aby uczniowie pojęli zasady i podstawy nauk stosowanych... Metody były różne, acz intensywne. Skutek był taki iż studia politechniczne były łatwiejsze. A i kilogram pierza i kilogram piachu były takie same... co dziś niestety nie jest takie oczywiste. Ukłony dla obydwu Nauczycieli.
  • MariuszLewandowski-Fc @nikt. - Przez dziesięć lat naprawiałem wagi dla ABB Zamech Ltd i myślę że i Kolega Zamłyński szef Izby Pomiarów potwierdzi że kilogram pierza i kilogram pisku nie są sobie równe, o ile dokonamy pomiaru ich masy z dokładnością do siedmiu miejsc po przecinku. O ile mogę skorygować to nawet etalony Głównego Urzędu Miar nie są dokładnie zgodne z tymi spod Paryża. Twierdzenia naszych nauczycieli dziś wielu z nas obali bez problemu - to się nazywa postęp. Ale tego co nam dali wtedy zważyć się nie da - zmierzyć też się nie da nawet mikrometrem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    MariuszLewandowski-Fc(2022-06-11)
Reklama