UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kraj katolickiej miłości. Od dwóch tysięcy lat ludzie o innych poglądach są nękani przez tzw wiernych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    7
    Religia to zlo(2023-11-29)
  • @Religia to zlo - Jest właśnie odwrotnie. Zobacz ile ludzi zginęło za wiarę. Ja nikogo nie szykanowałem a sam byłem narażony na szykany.
  • @Religia to zlo - Cała rewolucja francuska w imię wolności i miłości, ile zamordowali, więcej niż podczas świętej inkwizycji, która trwała dłużej niż rewolucja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Szejk Ali(2023-11-29)
  • @Szejk Ali - 1.Prześladowanie tzw. pogan: od chwili, gdy za sprawą Konstantyna Kościół katolicki stał się religią panującą i przez kolejne 15 wieków prześladował bez wyjątków wszystkich innowierców. W ten sposób eksterminował całe narody. Całkowita zagłada dotknęła między innymi Prusów i Jaćwingów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Krzyżacy(2023-11-29)
  • @Szejk Ali - 2.Prześladowanie heretyków tj. chrześcijan ewangelicznych: między innymi krwawe łaźnie zgotowane waldensom, katarom, protestantom w noc św. Bartłomieja w Paryżu. Czyli słynna rzeź hugenotów, z podjudzenia papieża Grzegorza 13-tego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Krzyżacy(2023-11-29)
  • @Szejk Ali - Prześladowania Żydów: od czasów Konstantyna, na mocy kolejnych edyktów papieskich byli eksterminowani, traktowani jako podludzie, niewolnicy, okradani ze swych majątków, pozbawiani potomstwa. W ciągu 15 wieków około 10 milionów ofiar. . Eksterminacja Indian po odkryciu Ameryki: Uznawani przez Kościół katolicki jako istoty bez duszy, a więc nie ludzie. W wyniku wyniszczenia całych narodów, aby zrobić miejsce dla białej rasy, chrześcijańscy konkwistadorzy i misjonarze wymordowali ponad 70 milionów Indian
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Krzyżacy i ich wiara(2023-11-29)
Reklama