UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • czytelniczko ?czy urzędnik nie może złożyć wniosku o paszport ???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    63
    35
    jaaaaaaaaaaaaaaa(2022-03-11)
  • @jaaaaaaaaaaaaaaa - "tępa dzido"za ten tekst powinna Cię do sądu podać. Powinieneś pół roku w klaunowskim stroju zamiatać chodniki tępą dzidą.
  • Odpowiedź tępaku jak urzędnik ma pobrać numerek, zamknąć ci pod nosem drzwi do urzędu i stanąć w kolejkę. Co za ludzie????
  • @jaaaaaaaaaaaaaaa - Oczywiście ze może ale niech stoi w kolejce tak samo jak szary Kowalski, urzednik z lepszej gliny?
  • Niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie wykorzystał znajomosci, swojego miejsca pracy itp. żeby ominąć kolejkę; jeśli urzędnik dla siebie pobrał - dla mnie to zrozumiałe; pracuje tam, ma wziąć wolne i stać w kolejce generowanej przez ten motłoch? Bo Pani się nie udało na szybko, to już burza rozpętana?? I nie, nie mam ziomków w urzędach, dla mnie to czysta logika
  • jesteście zwykłymi dzidami, ma możliwość to sobie pobrał, a tak poza ty pani co stoi od 24 w kolejce po numerek to dopiero musi mieć echo w głowie
Reklama