UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Użyczenia szkoleniowego- tak to się teraz nazywa? - ja wiem, że kiedyś trzeba zacząć pani Aniu- ale żeby tak użyczać bez własnej zgody, czy ktoś pytał te dziewczynki, czy chcą I że będą użyczane- dla kogo? I jak długo I czy w każdej chwili mogą się same wycofać- zaraz dorośli podsuną I'm umowy do podpisania a młode szybko podpiszą, w každej umowie trzeba uważać, żeby nie szkodzić sobie, w tym przypadku wystarczy jedno zdanie w umowie, że każda z nich może się wycofać z tego użyczenia w każdej chwili bez jakich kolwiek konsekwencji
  • @Radca - Jakichkolwiek - oczywiście
  • @Radca - Co ty człowieku piszesz
  • @Radca - Potrafisz sam to wszystko zrozumieć
  • Dobrze pisze. Jak firma szanująca się na rynku bierze dwóch praktykantów to nie robi z tego komunikatu PR w mediach. "Zawodniczki Truso zagrają w Starcie" - A jak nie zagrają? A jak są tylko od podawania wody?
  • On potrafi, ja również, gorzej z kibicami. W życiu chyba trzeba być nikim i zadowalać się byle czym, żeby się cieszyć na myśl, że dwie nastolatki posiedzą na ławce.
Reklama