UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • oczywiście każdy uiszcza startowe z własnej kiebzy- i wszystko jasne hahahaha...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    siesta777(2023-05-05)
  • @siesta777 - Każdy uiszcza startowe z własnej kieszeni. Dobrze by było jakby nieroby-dziecioroby utrzymywały też z własnej kiebzy bo nie mam już sił zapie... ć na te bachory
  • @siesta777 - Każdy uiszcza startowe z własnej kieszeni. Dobrze by było jakby chciwi emeryci nie brali 13 i 14 na kredyt które będą spłacać ich wnuki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Takie buty(2023-05-05)
  • @Takie buty - głupi jesteś i tyle ci powiem o rozum to ty powinieneś się modlić
  • Głupi to ty jesteś jak wierzysz w kato brednie. Twoja żona też niepokalanie poczęła? Do kogo brzdąc podobny?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Listonosz(2023-05-05)
  • @Listonosz - z całą pewnością nie do ciebie, bo jakbym miał taką twarz jak ty nauczył bym się na niej siadać
  • Najlepsza grupa to sa wlasnie dziecioroby bo oddaja wszystko w podatkach grzecznie nic nie odkladaja. Polska lewica to jest cos na skale nie wiem czego. Zabierzcoe ludziom zasilki i dajcie nowe lodowki. Polityka socjalna dla siebie. Ja tez nie chxe pracowac np na edukacje twoich dzieci plac sobie za swoich lekarzy i plac sobie za edukacje ktorej np dziecioroby nie maja; ) Ja nie chce utrzymywac twoich bachorow hahahhaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Jajcarzyk(2023-05-16)
Reklama