Elbląg, UKS "Szóstka" Elbląg z tytułem mistrza Polski młodzików i brązem na mistrzostwach juniorów

UKS "Szóstka" Elbląg zdobył tytuł Mistrza Polski Młodzików oraz brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w jeździe figurowej na rolkach 2024

UKS "Szóstka" Elbląg triumfował na Mistrzostwach Polski w jeździe figurowej na rolkach, zdobywając tytuł Mistrza Polski Młodzików oraz brązowy medal w kategorii juniorów.

Michalina Dębska zajęła 1. miejsce i została Mistrzem Polski Młodzików w kategorii cubs, co jest ogromnym sukcesem zarówno dla niej, jak i dla całego klubu. Julia Gierszewska zdobyła 3. miejsce w kategorii junior, zapewniając sobie brązowy medal i potwierdzając wysoki poziom umiejętności zawodników z Elbląga.

W kategorii junior młodszy Natalia Lipińska uplasowała się na 4. miejscu, a w kategorii cubs Zuzanna Ośka również zajęła 4. miejsce. Obie zawodniczki pokazały znakomitą formę i determinację, co rokuje dobrze na przyszłe starty.

Dodatkowo, podczas rozegranego Pucharu Lublina, Zuzanna Torłop zajęła 7. miejsce w kategorii novice, co jest kolejnym sukcesem zawodników UKS "Szóstka" Elbląg.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i ich trenerów za ciężką pracę i osiągnięte wyniki.