Poniżej terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę III ligi.
Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 3-0 Czarni Olecko
Orzeł Kolno 3-0 MKS Korsze
Olimpia 2004 Elbląg 3-2 Pogoń Łapy
Olimpia Zambrów 0-0 Concordia Elbląg
Huragan Morąg 2-1 Mrągowia Mrągowo
Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Zatoka Braniewo 2-2 Warmia Grajewo
Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
Motor Lubawa 1-0 Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo 1-1 Start Działdowo
Concordia Elbląg 3-1 Huragan Morąg
Pogoń Łapy 0-0 Olimpia Zambrów
MKS Korsze 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Czarni Olecko 0-1 Orzeł Kolno
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Granica Kętrzyn
Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
Granica Kętrzyn 0-2 Motor Lubawa
Orzeł Kolno 2-2 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Czarni Olecko
Olimpia Zambrów 5-2 MKS Korsze
Huragan Morąg 6-2 Pogoń Łapy
Start Działdowo 1-2 Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo 2-3 Mrągowia Mrągowo
Warmia Grajewo 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 4 - 31 sierpnia
Motor Lubawa 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Mrągowia Mrągowo 1-2 Warmia Grajewo
Concordia Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo
Pogoń Łapy 1-1 Start Działdowo
MKS Korsze 4-1 Huragan Morąg
Czarni Olecko 1-1 Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Granica Kętrzyn 4-1 Orzeł Kolno
Kolejka 5 - 3-4 września
Orzeł Kolno 0-1 Motor Lubawa
Olimpia 2004 Elbląg 5-0 Granica Kętrzyn
Olimpia Zambrów 2-0 ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg 1-0 Czarni Olecko
Start Działdowo 3-1 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 0-2 Pogoń Łapy
Warmia Grajewo 2-0 Concordia Elbląg
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Mrągowia Mrągowo
Kolejka 6 - 10-11 września
Motor Lubawa 2-1 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Pogoń Łapy 0-2 Warmia Grajewo
MKS Korsze 2-4 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 0-6 Start Działdowo
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Huragan Morąg
Granica Kętrzyn 2-1 Olimpia Zambrów
Orzeł Kolno 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Kolejka 7 - 14 września
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Motor Lubawa
Olimpia Zambrów 0-2 Orzeł Kolno
Huragan Morąg 3-4 Granica Kętrzyn
Start Działdowo 2-0 ŁKS 1926 Łomża
Zatoka Braniewo 4-0 Czarni Olecko
Warmia Grajewo 3-1 MKS Korsze
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Pogoń Łapy
Mrągowia Mrągowo 2-1 Concordia Elbląg
Kolejka 8 - 17-18 września
Motor Lubawa 0-0 Concordia Elbląg
Pogoń Łapy 0-1 Mrągowia Mrągowo
MKS Korsze 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Czarni Olecko 0-0 Warmia Grajewo
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 3-0 Start Działdowo
Orzeł Kolno 2-2 Huragan Morąg
Olimpia 2004 Elbląg 0-4 Olimpia Zambrów
Kolejka 9 - 24-25 września
Olimpia Zambrów 1-0 Motor Lubawa
Huragan Morąg 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
Start Działdowo 3-0 Orzeł Kolno
Zatoka Braniewo 2-1 Granica Kętrzyn
Warmia Grajewo 3-1 ŁKS 1926 Łomża
Dąb Dąbrowa Białostocka 8-0 Czarni Olecko
Mrągowia Mrągowo 0-1 MKS Korsze
Concordia Elbląg 1-0 Pogoń Łapy
Kolejka 10 - 1-2 października
Motor Lubawa 1-1 Pogoń Łapy
MKS Korsze 0-2 Concordia Elbląg
Czarni Olecko 0-1 Mrągowia Mrągowo
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Granica Kętrzyn 0-1 Warmia Grajewo
Orzeł Kolno 0-1 Zatoka Braniewo
Olimpia 2004 Elbląg 2-3 Start Działdowo
Olimpia Zambrów 3-0 Huragan Morąg
Kolejka 11 - 8-9 października
Huragan Morąg 3-0 Motor Lubawa
Start Działdowo 1-0 Olimpia Zambrów
Zatoka Braniewo 1-2 Olimpia 2004 Elbląg
Warmia Grajewo 3-0 Orzeł Kolno
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo 2-0 ŁKS 1926 Łomża
Concordia Elbląg 5-0 Czarni Olecko
Pogoń Łapy 0-3 MKS Korsze
Kolejka 12 - 15-16 października
Motor Lubawa 2-1 MKS Korsze
Czarni Olecko 1-3 Pogoń Łapy
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Concordia Elbląg
Granica Kętrzyn 3-1 Mrągowia Mrągowo
Orzeł Kolno 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Warmia Grajewo
Olimpia Zambrów 0-0 Zatoka Braniewo
Huragan Morąg 0-0 Start Działdowo
Kolejka 13 - 22-23 października
Start Działdowo 2-1 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 2-4 Huragan Morąg
Warmia Grajewo 2-1 Olimpia Zambrów
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
Mrągowia Mrągowo 0-1 Orzeł Kolno
Concordia Elbląg 3-1 Granica Kętrzyn
Pogoń Łapy 3-0 ŁKS 1926 Łomża
MKS Korsze 5-1 Czarni Olecko
Kolejka 14 - 29-30 października
Motor Lubawa 4-1 Czarni Olecko
ŁKS 1926 Łomża 1-2 MKS Korsze
Granica Kętrzyn 1-3 Pogoń Łapy
Orzeł Kolno 1-0 Concordia Elbląg
Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Mrągowia Mrągowo
Olimpia Zambrów 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Huragan Morąg 0-0 Warmia Grajewo
Start Działdowo 2-1 Zatoka Braniewo
Kolejka 15 - 5-6 listopada
Zatoka Braniewo 2-1 Motor Lubawa
Warmia Grajewo 0-1 Start Działdowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Huragan Morąg
Mrągowia Mrągowo 0-2 Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg 0-1 Olimpia 2004 Elbląg
Pogoń Łapy 1-2 Orzeł Kolno
MKS Korsze 1-3 Granica Kętrzyn
Czarni Olecko 2-2 ŁKS 1926 Łomża
Kolejka 16
Motor Lubawa 0-0 ŁKS 1926 Łomża
Czarni Olecko 2-0 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 2-0 Orzeł Kolno
Pogoń Łapy 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Concordia Elbląg 1-1 Olimpia Zambrów
Mrągowia Mrągowo 0-0 Huragan Morąg
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Start Działdowo
Warmia Grajewo 4-2 Zatoka Braniewo
Kolejka 17
Warmia Grajewo 0-1 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Start Działdowo 3-0 Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg 0-3 Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów 3-0 Pogoń Łapy
Olimpia 2004 Elbląg 1-2 MKS Korsze
Orzeł Kolno 0-0 Czarni Olecko
Granica Kętrzyn 0-3 ŁKS 1926 Łomża
Kolejka 18
Motor Lubawa 2-0 Granica Kętrzyn
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Orzeł Kolno
Czarni Olecko 0-4 Olimpia 2004 Elbląg
MKS Korsze 1-2 Olimpia Zambrów
Pogoń Łapy 0-6 Huragan Morąg
Concordia Elbląg 0-1 Start Działdowo
Mrągowia Mrągowo 1-0 Zatoka Braniewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo
Kolejka 19
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Motor Lubawa
Warmia Grajewo 0-1 Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo 0-4 Concordia Elbląg
Start Działdowo 1-1 Pogoń Łapy
Huragan Morąg 2-0 MKS Korsze
Olimpia Zambrów 2-0 Czarni Olecko
Olimpia 2004 Elbląg 0-2 ŁKS 1926 Łomża
Orzeł Kolno 3-0 Granica Kętrzyn
Kolejka 20
Motor Lubawa 2-0 Orzeł Kolno
Granica Kętrzyn 3-1 Olimpia 2004 Elbląg
ŁKS 1926 Łomża 0-0 Olimpia Zambrów
Czarni Olecko 0-3 Huragan Morąg
MKS Korsze 2-1 Start Działdowo
Pogoń Łapy 2-1 Zatoka Braniewo
Concordia Elbląg 1-2 Warmia Grajewo
Mrągowia Mrągowo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 21
Mrągowia Mrągowo 1-0 Motor Lubawa
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Concordia Elbląg
Warmia Grajewo 1-0 Pogoń Łapy
Zatoka Braniewo 1-1 MKS Korsze
Start Działdowo 5-0 Czarni Olecko
Huragan Morąg 0-3 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów 2-1 Granica Kętrzyn
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Orzeł Kolno
Kolejka 22
Motor Lubawa 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Orzeł Kolno 0-3 Olimpia Zambrów
Granica Kętrzyn 1-0 Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Start Działdowo
Czarni Olecko 1-0 Zatoka Braniewo
MKS Korsze 2-1 Warmia Grajewo
Pogoń Łapy 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Concordia Elbląg 2-0 Mrągowia Mrągowo
Kolejka 23
Concordia Elbląg 1-0 Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo 3-0 Pogoń Łapy
Dąb Dąbrowa Białostocka 6-2 MKS Korsze
Warmia Grajewo 5-0 Czarni Olecko
Zatoka Braniewo 1-4 ŁKS 1926 Łomża
Start Działdowo 1-0 Granica Kętrzyn
Huragan Morąg 2-1 Orzeł Kolno
Olimpia Zambrów 1-2 Olimpia 2004 Elbląg
Kolejka 24
Motor Lubawa 1-2 Olimpia Zambrów
Olimpia 2004 Elbląg 0-3 Huragan Morąg
Orzeł Kolno 0-2 Start Działdowo
Granica Kętrzyn 0-0 Zatoka Braniewo
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Warmia Grajewo
Czarni Olecko 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze 3-1 Mrągowia Mrągowo
Pogoń Łapy 0-2 Concordia Elbląg
Kolejka 25
Pogoń Łapy 0-4 Motor Lubawa
Concordia Elbląg 4-0 MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo 5-1 Czarni Olecko
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-1 ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo 3-0 Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo 1-5 Orzeł Kolno
Start Działdowo 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Huragan Morąg 1-0 Olimpia Zambrów
Kolejka 26
Motor Lubawa 2-1 Huragan Morąg
Olimpia Zambrów 2-1 Start Działdowo
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo
Orzeł Kolno 0-1 Warmia Grajewo
Granica Kętrzyn 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
ŁKS 1926 Łomża 0-1 Mrągowia Mrągowo
Czarni Olecko 1-4 Concordia Elbląg
MKS Korsze 6-0 Pogoń Łapy
Kolejka 27
MKS Korsze 1-1 Motor Lubawa
Pogoń Łapy 3-2 Czarni Olecko
Concordia Elbląg 3-2 ŁKS 1926 Łomża
Mrągowia Mrągowo 2-3 Granica Kętrzyn
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Orzeł Kolno
Warmia Grajewo 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Zatoka Braniewo 1-3 Olimpia Zambrów
Start Działdowo 3-0 Huragan Morąg
Kolejka 28
Motor Lubawa 1-1 Start Działdowo
Huragan Morąg 3-1 Zatoka Braniewo
Olimpia Zambrów 0-0 Warmia Grajewo
Olimpia 2004 Elbląg 0-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Orzeł Kolno 4-2 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 0-2 Concordia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża 3-2 Pogoń Łapy
Czarni Olecko 3-8 MKS Korsze
Kolejka 29
Czarni Olecko 3-3 Motor Lubawa
MKS Korsze 0-6 ŁKS 1926 Łomża
Pogoń Łapy 0-2 Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg 3-0 Orzeł Kolno
Mrągowia Mrągowo 2-0 Olimpia 2004 Elbląg
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo 0-3 Huragan Morąg
Zatoka Braniewo 1-3 Start Działdowo
Kolejka 30
Motor Lubawa 3-1 Zatoka Braniewo
Start Działdowo 1-3 Warmia Grajewo
Huragan Morąg 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Zambrów 3-2 Mrągowia Mrągowo
Olimpia 2004 Elbląg 2-3 Concordia Elbląg
Orzeł Kolno 4-3 Pogoń Łapy
Granica Kętrzyn 2-1 MKS Korsze
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Czarni Olecko
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Motor Lubawa
Granica Kętrzyn 3-0 Czarni Olecko
Orzeł Kolno 3-0 MKS Korsze
Olimpia 2004 Elbląg 3-2 Pogoń Łapy
Olimpia Zambrów 0-0 Concordia Elbląg
Huragan Morąg 2-1 Mrągowia Mrągowo
Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Zatoka Braniewo 2-2 Warmia Grajewo
Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
Motor Lubawa 1-0 Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo 1-1 Start Działdowo
Concordia Elbląg 3-1 Huragan Morąg
Pogoń Łapy 0-0 Olimpia Zambrów
MKS Korsze 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Czarni Olecko 0-1 Orzeł Kolno
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Granica Kętrzyn
Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
Granica Kętrzyn 0-2 Motor Lubawa
Orzeł Kolno 2-2 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Czarni Olecko
Olimpia Zambrów 5-2 MKS Korsze
Huragan Morąg 6-2 Pogoń Łapy
Start Działdowo 1-2 Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo 2-3 Mrągowia Mrągowo
Warmia Grajewo 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 4 - 31 sierpnia
Motor Lubawa 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Mrągowia Mrągowo 1-2 Warmia Grajewo
Concordia Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo
Pogoń Łapy 1-1 Start Działdowo
MKS Korsze 4-1 Huragan Morąg
Czarni Olecko 1-1 Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Granica Kętrzyn 4-1 Orzeł Kolno
Kolejka 5 - 3-4 września
Orzeł Kolno 0-1 Motor Lubawa
Olimpia 2004 Elbląg 5-0 Granica Kętrzyn
Olimpia Zambrów 2-0 ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg 1-0 Czarni Olecko
Start Działdowo 3-1 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 0-2 Pogoń Łapy
Warmia Grajewo 2-0 Concordia Elbląg
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Mrągowia Mrągowo
Kolejka 6 - 10-11 września
Motor Lubawa 2-1 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Pogoń Łapy 0-2 Warmia Grajewo
MKS Korsze 2-4 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 0-6 Start Działdowo
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Huragan Morąg
Granica Kętrzyn 2-1 Olimpia Zambrów
Orzeł Kolno 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Kolejka 7 - 14 września
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Motor Lubawa
Olimpia Zambrów 0-2 Orzeł Kolno
Huragan Morąg 3-4 Granica Kętrzyn
Start Działdowo 2-0 ŁKS 1926 Łomża
Zatoka Braniewo 4-0 Czarni Olecko
Warmia Grajewo 3-1 MKS Korsze
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Pogoń Łapy
Mrągowia Mrągowo 2-1 Concordia Elbląg
Kolejka 8 - 17-18 września
Motor Lubawa 0-0 Concordia Elbląg
Pogoń Łapy 0-1 Mrągowia Mrągowo
MKS Korsze 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Czarni Olecko 0-0 Warmia Grajewo
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 3-0 Start Działdowo
Orzeł Kolno 2-2 Huragan Morąg
Olimpia 2004 Elbląg 0-4 Olimpia Zambrów
Kolejka 9 - 24-25 września
Olimpia Zambrów 1-0 Motor Lubawa
Huragan Morąg 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
Start Działdowo 3-0 Orzeł Kolno
Zatoka Braniewo 2-1 Granica Kętrzyn
Warmia Grajewo 3-1 ŁKS 1926 Łomża
Dąb Dąbrowa Białostocka 8-0 Czarni Olecko
Mrągowia Mrągowo 0-1 MKS Korsze
Concordia Elbląg 1-0 Pogoń Łapy
Kolejka 10 - 1-2 października
Motor Lubawa 1-1 Pogoń Łapy
MKS Korsze 0-2 Concordia Elbląg
Czarni Olecko 0-1 Mrągowia Mrągowo
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Granica Kętrzyn 0-1 Warmia Grajewo
Orzeł Kolno 0-1 Zatoka Braniewo
Olimpia 2004 Elbląg 2-3 Start Działdowo
Olimpia Zambrów 3-0 Huragan Morąg
Kolejka 11 - 8-9 października
Huragan Morąg 3-0 Motor Lubawa
Start Działdowo 1-0 Olimpia Zambrów
Zatoka Braniewo 1-2 Olimpia 2004 Elbląg
Warmia Grajewo 3-0 Orzeł Kolno
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo 2-0 ŁKS 1926 Łomża
Concordia Elbląg 5-0 Czarni Olecko
Pogoń Łapy 0-3 MKS Korsze
Kolejka 12 - 15-16 października
Motor Lubawa 2-1 MKS Korsze
Czarni Olecko 1-3 Pogoń Łapy
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Concordia Elbląg
Granica Kętrzyn 3-1 Mrągowia Mrągowo
Orzeł Kolno 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Warmia Grajewo
Olimpia Zambrów 0-0 Zatoka Braniewo
Huragan Morąg 0-0 Start Działdowo
Kolejka 13 - 22-23 października
Start Działdowo 2-1 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 2-4 Huragan Morąg
Warmia Grajewo 2-1 Olimpia Zambrów
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
Mrągowia Mrągowo 0-1 Orzeł Kolno
Concordia Elbląg 3-1 Granica Kętrzyn
Pogoń Łapy 3-0 ŁKS 1926 Łomża
MKS Korsze 5-1 Czarni Olecko
Kolejka 14 - 29-30 października
Motor Lubawa 4-1 Czarni Olecko
ŁKS 1926 Łomża 1-2 MKS Korsze
Granica Kętrzyn 1-3 Pogoń Łapy
Orzeł Kolno 1-0 Concordia Elbląg
Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Mrągowia Mrągowo
Olimpia Zambrów 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Huragan Morąg 0-0 Warmia Grajewo
Start Działdowo 2-1 Zatoka Braniewo
Kolejka 15 - 5-6 listopada
Zatoka Braniewo 2-1 Motor Lubawa
Warmia Grajewo 0-1 Start Działdowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Huragan Morąg
Mrągowia Mrągowo 0-2 Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg 0-1 Olimpia 2004 Elbląg
Pogoń Łapy 1-2 Orzeł Kolno
MKS Korsze 1-3 Granica Kętrzyn
Czarni Olecko 2-2 ŁKS 1926 Łomża
Kolejka 16
Motor Lubawa 0-0 ŁKS 1926 Łomża
Czarni Olecko 2-0 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 2-0 Orzeł Kolno
Pogoń Łapy 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Concordia Elbląg 1-1 Olimpia Zambrów
Mrągowia Mrągowo 0-0 Huragan Morąg
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Start Działdowo
Warmia Grajewo 4-2 Zatoka Braniewo
Kolejka 17
Warmia Grajewo 0-1 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Start Działdowo 3-0 Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg 0-3 Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów 3-0 Pogoń Łapy
Olimpia 2004 Elbląg 1-2 MKS Korsze
Orzeł Kolno 0-0 Czarni Olecko
Granica Kętrzyn 0-3 ŁKS 1926 Łomża
Kolejka 18
Motor Lubawa 2-0 Granica Kętrzyn
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Orzeł Kolno
Czarni Olecko 0-4 Olimpia 2004 Elbląg
MKS Korsze 1-2 Olimpia Zambrów
Pogoń Łapy 0-6 Huragan Morąg
Concordia Elbląg 0-1 Start Działdowo
Mrągowia Mrągowo 1-0 Zatoka Braniewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo
Kolejka 19
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Motor Lubawa
Warmia Grajewo 0-1 Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo 0-4 Concordia Elbląg
Start Działdowo 1-1 Pogoń Łapy
Huragan Morąg 2-0 MKS Korsze
Olimpia Zambrów 2-0 Czarni Olecko
Olimpia 2004 Elbląg 0-2 ŁKS 1926 Łomża
Orzeł Kolno 3-0 Granica Kętrzyn
Kolejka 20
Motor Lubawa 2-0 Orzeł Kolno
Granica Kętrzyn 3-1 Olimpia 2004 Elbląg
ŁKS 1926 Łomża 0-0 Olimpia Zambrów
Czarni Olecko 0-3 Huragan Morąg
MKS Korsze 2-1 Start Działdowo
Pogoń Łapy 2-1 Zatoka Braniewo
Concordia Elbląg 1-2 Warmia Grajewo
Mrągowia Mrągowo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 21
Mrągowia Mrągowo 1-0 Motor Lubawa
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Concordia Elbląg
Warmia Grajewo 1-0 Pogoń Łapy
Zatoka Braniewo 1-1 MKS Korsze
Start Działdowo 5-0 Czarni Olecko
Huragan Morąg 0-3 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów 2-1 Granica Kętrzyn
Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Orzeł Kolno
Kolejka 22
Motor Lubawa 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Orzeł Kolno 0-3 Olimpia Zambrów
Granica Kętrzyn 1-0 Huragan Morąg
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Start Działdowo
Czarni Olecko 1-0 Zatoka Braniewo
MKS Korsze 2-1 Warmia Grajewo
Pogoń Łapy 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Concordia Elbląg 2-0 Mrągowia Mrągowo
Kolejka 23
Concordia Elbląg 1-0 Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo 3-0 Pogoń Łapy
Dąb Dąbrowa Białostocka 6-2 MKS Korsze
Warmia Grajewo 5-0 Czarni Olecko
Zatoka Braniewo 1-4 ŁKS 1926 Łomża
Start Działdowo 1-0 Granica Kętrzyn
Huragan Morąg 2-1 Orzeł Kolno
Olimpia Zambrów 1-2 Olimpia 2004 Elbląg
Kolejka 24
Motor Lubawa 1-2 Olimpia Zambrów
Olimpia 2004 Elbląg 0-3 Huragan Morąg
Orzeł Kolno 0-2 Start Działdowo
Granica Kętrzyn 0-0 Zatoka Braniewo
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Warmia Grajewo
Czarni Olecko 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze 3-1 Mrągowia Mrągowo
Pogoń Łapy 0-2 Concordia Elbląg
Kolejka 25
Pogoń Łapy 0-4 Motor Lubawa
Concordia Elbląg 4-0 MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo 5-1 Czarni Olecko
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-1 ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo 3-0 Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo 1-5 Orzeł Kolno
Start Działdowo 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Huragan Morąg 1-0 Olimpia Zambrów
Kolejka 26
Motor Lubawa 2-1 Huragan Morąg
Olimpia Zambrów 2-1 Start Działdowo
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo
Orzeł Kolno 0-1 Warmia Grajewo
Granica Kętrzyn 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
ŁKS 1926 Łomża 0-1 Mrągowia Mrągowo
Czarni Olecko 1-4 Concordia Elbląg
MKS Korsze 6-0 Pogoń Łapy
Kolejka 27
MKS Korsze 1-1 Motor Lubawa
Pogoń Łapy 3-2 Czarni Olecko
Concordia Elbląg 3-2 ŁKS 1926 Łomża
Mrągowia Mrągowo 2-3 Granica Kętrzyn
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Orzeł Kolno
Warmia Grajewo 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
Zatoka Braniewo 1-3 Olimpia Zambrów
Start Działdowo 3-0 Huragan Morąg
Kolejka 28
Motor Lubawa 1-1 Start Działdowo
Huragan Morąg 3-1 Zatoka Braniewo
Olimpia Zambrów 0-0 Warmia Grajewo
Olimpia 2004 Elbląg 0-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Orzeł Kolno 4-2 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 0-2 Concordia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża 3-2 Pogoń Łapy
Czarni Olecko 3-8 MKS Korsze
Kolejka 29
Czarni Olecko 3-3 Motor Lubawa
MKS Korsze 0-6 ŁKS 1926 Łomża
Pogoń Łapy 0-2 Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg 3-0 Orzeł Kolno
Mrągowia Mrągowo 2-0 Olimpia 2004 Elbląg
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo 0-3 Huragan Morąg
Zatoka Braniewo 1-3 Start Działdowo
Kolejka 30
Motor Lubawa 3-1 Zatoka Braniewo
Start Działdowo 1-3 Warmia Grajewo
Huragan Morąg 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Zambrów 3-2 Mrągowia Mrągowo
Olimpia 2004 Elbląg 2-3 Concordia Elbląg
Orzeł Kolno 4-3 Pogoń Łapy
Granica Kętrzyn 2-1 MKS Korsze
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Czarni Olecko
-