UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak to jest że praktycznie najgorszy zawodnik w rozgrywkach 3 ligi Ł Pietroń poza kilkoma meczami jest obecnie najlepszym strzelcem i praktycznie zawodnikiem w zespole Olimpii. A najlepszy strzelec i praktycznie zawodnik w 3 lidze Piceluk jest obecnie najgorszym zawodnikiem w 2 lidze. To wszystko komus uciekło z pola widzenia i sie przewróciło do góry nogami. Tak nie mozna grac prowadząc 1;0.Strach was oblatuje czy co. Jak sie prowadzi to sie graz kontry i szanuje [piłke daleko od własnej bramki. Tak mnie uczyli jak byłem trampkarzem.
  • Najgorszy byl lukasz twoim zdaniem?w 3lidze zdobyl 16 bramek i to jest slaby zawodnik? Hm to gratuluje pojecia o piłce .widac tu tylko prywate zero obiektywizmu!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    E &olimpia (2016-08-24)
  • moim zdaniem to on za duzo wazy, dobry technicznie ale duZo traci pilke i nie walczy w jej odebraniu. Mi trener w okregowce mowil ze bocznyomocnik musi gonic od lini do lini a on tylko czeka az ktos laskawie mu poda zeby sobie szczelic. Tez nie wrzuca pilek ani razu w pole karne, moze powinien grac w ataku?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    janekwiertło(2016-08-25)
  • @janekwiertło - to co kiedys ci trener mowil to pewnie już historia. ale tak to jest z takimi Januszami jak ty!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    E&olimpia(2016-08-25)
Reklama