UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drodzy biegacze, koleżanki i koledzy. Proszę Was, byście nie ulegali tej socjotechnice. Jeśli pod herbem jest nazwa miasta, to ok. Jeśli jest napis "Prezydent Elbląga", to błagam Was. Nie kupujcie tej koszulki. Oprócz tego, co organizator wypisuje, bieganie w materiale promującym funkcję podlegającą weryfikacji wyborców, jest żenujące. Jest żywą reklamą osoby, ją sprawującej i to darmową. Czy i ile własnych funduszy, osoba kryjąca się pod tytułem z rękawka, zapłaciła za autoreklamę?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    No PiS, no PSL, no PO. Only Sp(2023-05-10)
  • @No PiS, no PSL, no PO. Only Sp - Ale jesteś ograniczony. To nie jest podpis z imienia i nazwiska. To jest podpis jednego ze stanowisk nadanego z urzędu, patronującemu temu wydarzeniu. Nie wpadłeś, że za rok może pięć kto inny będzie sprawował ten urząd, może twój ulubieniec i co wtedy? Już będzie ok?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MajorTom(2023-05-10)
  • @MajorTom - Nie będzie ok. A kilka lat temu było nawet z imienia i nazwiska. Ograniczony do zaściankowego podejścia do sprawy jesteś ty. Ja startuję w różnych biegach w innych miastach i takiej niby ukrytej, lecz oczywistej agitacji politycznej nie ma. Przykład? Gdańsk. Wcześniej takie zachowanie można było ująć w ramy niewiedzy lub zaściankowości. Dzisiaj nie mam żadnych wątpliwości, że jest to działanie zaplanowane, celowe, mające znamiona promocji i agitacji politycznej urzędującego.
  • Idź sobie sprawdź organizatorów i wymień jednego z nich, który nie pojawił się na koszulce. MOSiR tutaj to też polityka?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MajorTom(2023-05-10)
Reklama