UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Olsztyn pieniądze otrzymał a czemu elbląg nie ?? Ja wam powiem PO zawsze nasze miasto pomijało i rozbierało jak się da zabierali tramwaje do olsztyna u nas na most nie było pieniędzy a w olsztynie sobie nowe perony budowali i widzicie państwo znów rządzi PO olsztyn dostal pieniądze na stadion elblag nie a niby z tego samego budżetu i właśnie teraz kombinują jak zrobic by nie było afery to tak samo jak z dojazdem pociągów olstzyn połączony na całą Polskę elbląg żeby dojechać do Gdańska musi jezdzic pociągiem 1.5 h przez tczew i malbork ja rozumiem że to niby miasto wojewódzkie ale to takiej samej wielkości miasto jak elblag dlaczego się je krzywdzi i pomija w innych województwach czegoś takiego nie ma to wlansie powód dla którego 80 prc młodych ludzi ucieka z elblaga jak tak dalej pójdzie to elblag bd jak wioska w sumie już jest żeby coś załatwić trzeba jezdzic do olstzyna to jest chore mając 60 km od miasta 10 x większe miasto gdansk... Hashtagi: #Elblagmiastozapomnianych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    7
    Elbląg miasto zapomnianych(2024-01-31)
  • @Elbląg miasto zapomnianych - Olsztyn liczy 170 tys. stałych mieszkańców, Elbląg 117.To jakie to miasta tej samej wielkości? Gdańsk ma pół miliona ludzi. To jakie to 10x większe miasto od Olsztyna? W Olsztynie jeżdżą tramwaje z rozstawem szyn 1425 mam, w Elblągu 1000 mam. To jakie tramwaje zabrał Elblągowi? Ale ogólnie zgadzam się że mariaż z Olsztynem w jednym województwie nie wychodzi Elblągowi i okolicy na dobre. Tylko może nie dlatego że Olsztyn jest zaborczy ale dlatego, że w Elblągu władze jakieś do du...
  • @Elbląg miasto zapomnianych - Po to było referendum ale głos mieszkańców został odrzucony, 90% była za Gdańskiem a zrobili co chcieli. Kurski kandydował z Elbląga a wiadomo jaki dziś milioner, co go obchodzi Elbląg. Kaczyński wielki prezes PiS startował w Elblągu i co go obchodzi Elbląg, podobnie inni z każdej partii ! Dziś tylko się powtarza to samo a efekt taki że na portalu wszyscy sobie wrogami.
  • Tak łbie w tym 50 tysięcy studentów którzy w piątek uciekają do siebie Hashtagi: #Ludzieobudzciesie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Ludzie obudźcie się(2024-01-31)
  • Ludzie z Elbląga... politycy, pozwolili Olsztynowi traktować Elbląg jak zaścianek. Mam pisać nazwiskami? A kto od dekad ma super posadki w oddziałach urzędu Marszałkowskiego i jednostkom im podległym w Elblągu? Uuuu, ludzie obudźcie się!!! Poza tym zapytajcie zastępcy nieżyjącego Słoniny, dlaczego Ostróda, a nie Olsztyn pobudowała stadion treningowy przed Euro 2012? Czy wniosek by budować z potężną dotacją był przygotowany i czy został w terminie złożony? A jeśli nie, dlaczego tak było? A dalej głosujecie na tych samych ludzi. Czy wy jesteście masochistami???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Czego wy nie rozumiecie?(2024-02-02)
Reklama