UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja nie jestem kibolem a zwykłym kibicem który chodzi na mecz z synem i też chciał bym by w sobotę taki mecz się odbył by syn zobaczył piękno pilki nożnej i kibicostwa a mochery piszące komentarze na temat kiboli niech siedzą w tych domach jak codzienne nie robiąc nic innego i niech oglądają familiade nie interesujecie się sportem to się nie wypowiadajcie i tak cały elbląg to miasto mocherow w którym nic się nie dzieje wiec żyjcie sobie przy telewizorze jak żyjecie a od sportu się proszę odwalić pety Hashtagi: #Derbywsobote
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    41
    18
    Derby w sobote(2024-04-03)
  • @Derby w sobote - A pomyślałeś nad tym że synkowi tylko może zaszkodzić ta patologia kiboli i kiedyś i on do nich dołączy ? Ja już trzydzieści lat na Olimpię nie chodzę bo cały czas jest hejt i rozróba a brak oddania się ku piłce nożnej, za to dewastacja, przemoc i przekleństwa są na każdym meczu, czy to dla synka jest ok ?
  • @ixs - A jak syn usłyszy przekleństwo na podwórku od sąsiada to będzie miało inny wydźwięk niż te usłyszane na stadionie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    1
    Kibic, nie kibol(2024-04-03)
  • @Kibic, nie kibol - To prawda ale na stadionie bywa gorzej, byłem raz z córką wiele lat temu i więcej tam nie będę.
Reklama