UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A moim zdaniem najlepsze projekty sportowe jakie ostatnio pojawiły się to męska piłka ręczna i koszykówka. Ciekawe czy miejscy urzędnicy potrafią dostrzec ich drugie dno. Mianowicie na ich meczach jest świetna atmosfera i wiele atrakcji dla całych rodzin. Elblazanie mają okazję bardzo fajnie spędzić czas z dziećmi. A dzieci uczestnicząc w takich imprezach wraz z rodzicami mogą połknąć sportowego bakcyla i w przyszłości zacząć aktywność sportową może właśnie w tych dyscyplinach? Tylko tu są potrzebne szerokie horyzonty. Czy urzędnicy wykażą się nimi?
  • Ja nie wiem jak to robią w innych ośrodkach mniejszych niż Elbląg, ale przecież robia. Sukces sportowy zależy obecnie od inwestycji, znalezienia sponsorów i aktywności miasta. Jeżeli w Elblągu problemem jest udostępnianie obiektów miejskich, środków na sport zawsze brakuje, a miasto niewiele dając wikła się w polityczne spory bo chce ''coś udowodniać '' to ja czarno widzę.
Reklama