Litość – uczucie nieznane piłkarzom Concordii

Elbląg, Litość - uczucie nieznane piłkarzom Concordii

10 piłkarzy Concordii Elbląg wpisało się na listę strzelców we wczorajszym meczu z Mazurem Ełk. Pomarańczowo – czarni zdemolowali „czerwoną latarnię” IV ligi.

11. minuta – Joao Augusto wykorzystuje podanie Patryka Wieliczko i ładnym strzałem z kilku metrów otwiera wynik spotkania – Concordia prowadzi 1:0

18. minuta – Patryk Wieliczko wykorzystuje błąd obrońcy Mazura i podwyższa wynik spotkania – 2:0

21. minuta – Edil de Sousa Barros wykorzystuje rzut karny podyktowany za faul na Mateuszu Szmydcie – 3:0

24. minuta – honorową bramkę dla Mazura zdobywa Kamil Stawiecki – 3:1

31. minuta – Łukasz Kopka ładnym lobem po raz kolejny umieszcza piłkę w bramce gospodarzy – 4:1

45. minuta – Norbert Nestorowicz podaje do Joao Augusto, a Brazylijczyk ustala wynik pierwszej części meczu – 5:1

47. minuta – Mateusz Szmydt wykańcza dwójkową akcję z Patrykiem Wieliczko – 6:1

51. minuta – Norbert Nestorowicz wpisuje się na listę strzelców po podaniu Joao Augusto – 7:1

55. minuta – zmiana ról: Joao Augusto zdobywa swoją trzecią bramkę w tym meczu. Asystę notuje Norbert Nestorowicz – 8:1

58. minuta – pierwszą bramkę w karierze w zespole seniorów zdobywa Iwo Rudziński, lat 18 – 9:1

60. minuta – Patryk Wieliczko po raz drugi wpisuje się na listę strzelców po podaniu Mateusza Szmydta – 10:1

77. minuta – kilkunastometrowy rajd Aleksa Łęckiego kończy się zdobyciem gola – 11:1

81. minuta – show Joao Augusto – 12:1

84. minuta. - pomarańczowo – czarni ostrzeliwują bramkę Mazura. Ostatni strzał oddaje Wojciech Łojeczko – 13:1

90. minuta – Igor Kucharzewski ustala wynik spotkania – 14:1

Pomarańczowo – czarni w tym sezonie zdobyli już 74 bramki. W następnej kolejce w Elblągu dojdzie do meczu na szczycie. Na stadionie przy ul. Krakusa Concordia podejmie Huragan Morąg.

Mazur Ełk – Concordia Elbląg 1:14 (1:5)

Bramki: 0:1 – Augusto (11. min.), 0:2 – Wieliczko (18. min.), 0:3 – Barros (21. mi., karny), 1:3 – Stawiecki (31. min.), 1:4 – Kopka (31. min.), 1:5 – Augusto (45. min.), 1:6 – Szmydt (47. min.), 1:7 – Nestorowicz (51. min.), 1:8 – Augusto (55. min.), 1:9 – Rudziński (58. min.), 1:10 – Wieliczko (60. min.), 1:11 – Łęcki (77. min.), 1:12 – Augusto (81. min.), 1:13 – Lojeczko (84. min.), 1:14 – Kucharzewski (90. min.)

Concordia: Melnychenko (70' Ignaciuk) – Lewandowski (50' Piech), Barros, Szawara, Bukacki (55' Rudziński), Drewek, Kopka (46' Skierkowski), Nestorowicz (56' Łęcki), Szmydt (70' Łojeczko), Wieliczko (70' Kucharzewski), Augusto