UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Fakt pies to nie maskotka, dziecko tego nie rozumie nawet gdy ma naście lat bo wiadomo że wymówek dużo a lenistwo największe. Problem tkwi w rodzicach bo pod wpływem skomlenia tym razem dziecka godzi się a potem ? Wszyscy wiemy jak jest, co dziennie widzę spacerujących z psem dorosłych a co gorsza duża rzesza ludzi wychodzi tylko pod blok, nie sprząta po psie !!!! Myślę że adopcja psa powinna mieć wymóg podobny jaki jest przy adoptowaniu dzieci ! Może to zadziwi wielu ale nie stwarzacie warunków, nie macie ochoty i czasu na długi spacer, nie sprzątanie po psach nawet na środku chodnika, zostawianie w domu osiem godzin to katorga, to niewola....
  • @vxo - Lepiej zostawić psa w domu na 8 godzin niż miałby całe życie spędzić w schronisku, przebywanie psa 8 godzin w domu pełnym miłości i empatii nie jest żadną katorgą dla niego... ale po tych ośmiu godzinach kiedy wracamy do domu nikt tak się nie cieszy jak nasz ukochany czworonożny przyjaciel, codziennie tego doświadczam i kocham mojego psa do szaleństwa i on mi tym samym odwzajemnia. Uczmy się kochać od zwierząt, bo to właśnie psy są przykładem miłości, prawdziwej, pieknej i bezinteresownej, a pani Idze życzę wielu sukcesów w wykrywaniu i surowym karaniu oprawców zwierząt, brawo za wielkie serce dla zwierząt pani Igo, wielki szacun
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Miłośnik zwierząt(2023-12-19)
Reklama