UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @kreciol - Widzę że ciebie z onr dalej boli po przegranej w sądzie z kolinskim
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Jamaleg(2021-03-16)
  • @Jamaleg - Onr wali mnie tak samo jak ten niemyjacy się nierob. .. .wspolczuje tylko sędziemu że się w takim guano musial zatopić. .. .a że dewiacje i lewactwo wygrywa to mnie nie dziwi skoro w palestrze połowa to poprzestawiane psychicznie wykrety. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Kreciol(2021-03-16)
  • RobertKoliński @Jamaleg - Cierpi brunatny frajer i bardzo dobrze - niedługo będą jeszcze siedzieć:) Hashtagi: #antyfaszyzm, #ONRtoZbiorZer, #kolaboranci, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    RobertKoliński(2021-03-16)
  • @RobertKoliński - nierobie, ja nie cierpię, zarabiam sam na swoje utrzymanie imoje rodziny, bo ja mam, w przeciwienstwie do ciebie, nierobie i zapijaczony lewacki lgbtusie, mam nadzieje, że co zasiłki odetną, bo do roboty zdatnys, tylko leniwy. .. czerwona zakało społeczna, a żeby kogokolwiek wsadzic, to za krótku jestes thebilu z kozią brodą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kreciol(2021-03-17)
  • @kreciol - a nawiązując do plakatów, które rozpowszechniasz, to o tobie ich nie potrzeba, wszyscy wiedzą w mieście, żes idddioota, thebil, nierób, zaraza zycia społecznego i niedowład intelektualny. .. widzisz prawda nie potrzebuje plakatów, a kjłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą, tak twierdził twój guru, tez z ta thebilna brodą, syfilityk spod poronina, co wymyslił wam ta ułudę dobrobytu ileczenie klimatyczne na syberii dla tych się nie chcieli dać omamić. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kreciol(2021-03-17)
Reklama