UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Praca w straży pożarnej jest czymś więcej niż obowiązkiem ratowania ludzi, jest to również walka z żywiołem, po powodziach, huraganach itp. Ryzyko, szybka reakcja, odwaga i odpowiedzialność to klucz do sukcesu. Nie można porównywać obowiązków pracy pogotowia, policji, wojska bo każdy ma swoje zadanie w danej zaistniałej sytuacji. Dlatego raz jeszcze piszę, nie nazwał bym tego wyzwania frajdą ! Powodzenia w pracy i jak najmniej dramatów ludzkich.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Alians63(2023-05-04)
  • @Alians63 - To Twoje prywatne zdanie - masz prawo. Natomiast nie każdy podchodzi do tematu tak jak Ty. Jeśli dla Ciebie Twoja praca nie jest frajda to poprostu najzwyczajniej w świecie mi Ciebie szkoda. Jesteś jednym z tzw. przegranych. Myślę, że pewnym sensem życia jest wykonywanie swoich obowiązków, pracy właśnie tak, aby przynosiła ona frajde/satysfakcję. To przecież synonimy.. ja jestem ze swojej pracy zadowolona. Pan Wojtek, jak i koledzy z pracy pewnie też.
  • Ok ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Alians63(2023-05-04)
  • @Alians63 - Frajda- przyjemność z wykonywania pracy, wystarczy troszkę się wczytać w tekst
Reklama