UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jako dziennikarze zajmijcie się czymś bardziej kluczowym w zakresie szczepień np. pytanie merytoryczne do Ministerstwa Zdrowia dlaczego wbrew informacji producenta szczepionek wydłuża sobie dwu-krotnie okres od I do II dawki ? Z 3 do 6 tygodni jak wyczyniają z Pfizer. Kompletny brak logiki i metodyki działań.
  • Wy lewacy i liberałowie tylko krytykować potraficie. Całe szczęście, ze to nie wy rządzicie tylko ludzie znacznie od was mądrzejsi, bo na myśl o bałaganie jaki byscie zrobili będąc u władzy dostaje gęsiej skorki. Skoro eksperci rządowi tak zalecają to znaczy że tak być powinno i lepiej nie uprawiajcie tej waszej chłopskiej filozofii bo tylko się ośmieszacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    37
    TeofilSkorupa(2021-04-28)
  • RobertKoliński @TeofilSkorupa - Obywatelu Skorupa, wyście są PiSowski post-styropian, prawda? To wytłumaczcie mję tu niezorientowanemu, jak to jest, że przeciwko władzy ludowej, która rządziła mądrze a pro-społecznie pyskowaliście i robiliście warcholskie strajki, za to dzisiejszemu reżimowi przyklaskujecie i wypisujecie durnowate troll-głupoty i czynownicze peany pochwalne? Kupili was jaką synekurą czy to po prostu demencja już związana z wiekiem?; Hashtagi: #RzadMaZawszeRacje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    18
    RobertKoliński(2021-04-28)
  • @TeofilSkorupa - Czyżby Pan nowy na rubieży walki z narodem?
  • @RobertKoliński - Wy komuniści fałszywi jesteście. Wy naród polski za benefity z Brukseli i od Sorosa zniszczyć chcecie. Zamiast religii edukacje seksualną byście wprowadzili. Udajecie dobrych ale to tylko fasada by ludzi zdeprawować i przejąć nad nimi kontrole. Zmartwię was jednak. W Polsce wam się to nie uda bo sponsorzy wasi trafili kosą na kamień. Tak, tym kamieniem są prawe i sprawiedliwe rządy mądrych ludzi, szczerych patriotów pod przywództwem wielkiego człowieka. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    19
    TeofilSkorupa(2021-04-28)
  • RobertKoliński @TeofilSkorupa - Ależ obywatelu Skorupa, przecież to wy chcecie od Unii Brukselskiej, Śmiercionośnej, Wielkiej Nierządnicy Europejskiej wyciągać piniendzory, żebyście mieli z czego paść dalej swoich Obajtków i partyjniackim złodziejom środków publicznych dokładać wincyj hajsu - a teraz na dobrodziejkę swoją brukselską plujecie? To chyba jednak już o pewne schorzenie rozumu zahacza, nie tak? A poza tym wciąż nie odpowiedzieliście mi na poprzednie pytanie: - Czy rząd ma zawsze rację, czy tylko ten rząd, który płaci wam za durnowate troll-komentarze ma rację? Jak to jest?:) Hashtagi: #CzyTowarzyszPiotrowiczTezJestFalszywy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    RobertKoliński(2021-04-28)
  • Tłok, ścisk, wydłużone okresy między pierwszą a drugą dawką. I o to chodzi, muszą być pewni że depopulacja da pozytywny wynik. To będzie pewnik, że eksperyment się powiódł. A tzn. że będzie można zacząć następny. Jaki? nieważne ciemnota i tak to kupi. Teraz zniosą obostrzenia, po to by za 2-3 m-ce wprowadzić kolejną falę itd. jak można się domyślać o wiele grozniejszą (zmutowaną)no i niestety ale obecne szczepionki okażą się mało skuteczne lub w ogóle
  • @RobertKoliński - Wy towarzyszu otumanionym kosmopolitą jesteście a Polska po to także do Unii weszła by nasze wartości chrześcijańskie tej jak to mówicie ''nierządnicy''przekazać. My nikogo nie potępiamy bo i Marii Magdaleny też nikt nie potępił. Sam Ojciec Święty to samo uważa o Unii ale przecież jej nie potępia, tylko rękę podaje żeby ja na dobrą drogę odwrócić. Wiem dla was bezbożników jest to czysta abstrakcja i nic na to się chyba nie poradzi. Mamy najlepszy rząd po wojnie i to was tak bardzo boli, że nic na to poradzić nie możecie. Jedyne na co was stać to gangsterskie metody szczucia wobec takich osób jak np. Pan Obajtek. Boli was że człowiek tak zasłużony i mądry nie jest po waszej stronie? Ukamieniujcie go skoro nie z waszą sitwą trzyma tylko Polakom służy, ,,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    TeofilSkorupa(2021-04-28)
  • @TeofilSkorupa - "Te nasze wartości chrześcijańskie", Oj, ja nie wiem czy w Unii to znajdzie poklask. Tam w Europie za macanie dzieci słone kary są i nie można się tak, jak coś się wyda, ukryć jak tu. Nie da rady.
  • @TeofilSkorupa - ile, ile, 160 cm. naprawdę wielki, duch taki sam wysoki
  • @TeofilSkorupa - kamieniowanie to wasza strategia
  • RobertKoliński @TeofilSkorupa - Ależ obywatelu Skorupa, jak to nikogo nie potępiacie, skoro i na polskie kobiety szczujecie, i na tęczowych obywateli szczujecie, i nawet na samego Ojca Świętego szczujecie a po prokuraturach ciągać go za mądre słowa macie czelność? To ja już nic nie rozumiem. Bronicie złodzieja Obajtka, który łamał polskie prawo, przez Polaków i dla Polaków ustanowione, a teraz go wybielacie, bo z waszej on sitwy, choć innym Polakom i przyrodzie naszej ojczystej szkodzi? To może wy jednak nie obywatel/kom Rzeczpospolitej służycie, ale wyłącznie Mamonowi, Panu Waszemu Jedynemu cześć oddajecie, antychrysty jedne, hę?:) Hashtagi: #CzyTowarzyszPiotrowiczTezJestFalszywy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    RobertKoliński(2021-04-28)
  • @RobertKoliński - No obecny Papierz wróg najwiekszy, bo ukrywać i maskować polskich duchownych nie chce.
  • @RobertKoliński - Dla was komuchy nic świętego nie ma. Pana Obajtka szkalujecie bo człowiek to zasłużony czego znieść nie możecie tylko że on się waszego szczekanie nie boi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    TeofilSkorupa(2021-04-28)
  • @TeofilSkorupa - Eksperci rządowi gratuluję logiki życiowej. Ośmieszasz się gościu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Marcin40(2021-04-28)
  • To jedna sprawa. Druga jest taka, ze w Elblagu nie ma terminów na szczepienie. Portal rejestrujacy na szczepienie w zakresie jednego miesiąca w Elblągu wskazał mi 2 terminy. .. w Rychlikach. Parę minut później nie było już nawet tego. Tak więc na cały miesiąc do wyboru jest zero, nawet Astry nie było. Za to w Gdańsku Pfizer dostępny na drugi dzień.
  • @TeofilSkorupa - prawdziwa skorupa
  • A ja myślałam że Pan Skorupa żartuje.
  • @RobertKoliński - Panie Robercie K. Pan to jest ekspert w każdym temacie. Ale jakoś słabo Pana rozumie ten lud. Czy jakąś refleksje Pan z tego wynosi. Czy trolowanie to zawód. Każdy by chciał tak jak Pan. Prosimy o namiary na pracodawcę.
  • On zyje z tego bo uczciwej pracy nie lubi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Niszczlewactwo(2021-04-29)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Robercie wasza opcja kolokwialnie mówiąc dała d. .. .y bratając się z jak to nazywacie "dzisiejszym reżimem". Jak się okazuje to każdy reżim dobry żeby załatwić swoje sprawy.
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Robercie. To wasze prawo stanowione dla Polakó jest pochodzenia okrągłostołowego.
Reklama