UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ale o co chodzi? Gęsia Góra miała być wizytówką miasta i nią jest, ten teren pokazuje w mikroskali czym jest Elbląg, czyli dziura
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    64
    25
    werrwe(2021-04-13)
  • @werrwe - Dobrze powiedziane. Komu przeszkadza że ktoś tam sobie pójdzie i wypije wódeczki? Człowiek nie wielbłąd wypić musi. A że coś się zepsuje na cyku to chyba normalne i nikomu nie trzeba tłumaczyć tego.
  • @werrwe - Dziurę to ty masz w d. .. e.
  • Zalew minusów pod Twoim komentarzem mnie przeraża. Na szczęście swego czasu wyemigrowałem do kraju gdzie mogę iść w tego typu miejsca i w pełni legalnie wypić sobie piwo czy wódeczkę. A Polacy? No cóż, widać kochają zakazy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    kkkkkk1(2021-04-13)
  • RobertKoliński @kkkkkk1 - Nikt nie minusuje tego komentarza z powodu chęci "napicia się wódeczki"w plenerze, tylko z powodu idiotycznego oświadczenia, że "na cyku coś się zepsuć musi", bo to jest oświadczenie dzikusa, który jeszcze się naumiał w tym wieku, że "pić, to trzeba umić"; Ciekawym niezmiernie czy w tym swoim nowym kraju też zostawiasz po sobie wszędzie śmieci, porozrzucane i porozbijane flaszki po gorzałce i jak na tę typowo polską kulturę reagują Twoi nowi rodacy oraz służby porządkowe tego cywilizowanego kraju?:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    RobertKoliński(2021-04-13)
  • @kkkkkk1 - Chwalisz się czy żalisz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Temple(2021-04-13)
  • @RobertKoliński - @RobertKoliński- Nie kolego. Nie zostawiam w nowym kraju śmieci tak jak nie zostawiałem i w Polsce. I tak na marginesie zostawianie śmieci nie ma totalnie nic wspólnego z legalnością czy nielegalnością picia w terenie. Gdyby nagle zlikwidować wszelki alkohol to jak ktoś syfiarz to i tak zostawi butelki po napojach, paczki po chipsach, etc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Kkkkk1(2021-04-13)
Reklama