UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żywność zbiera Caritas. W kościołach stale są zbiórki. Na Caritas wysyłamy też SMS. Jest też Szlachetna Paczka. Po co jeszcze Bank Żywności?
  • Ciesz się że Ty przynajmniej masz co włożyć do garnka i nie życzę Tobie by Ciebie kiedyś spotka taka sytuacja. bo wtedy docenisz tego typu zbiórki. Nie chcesz to niedziel się typowy cham i prostak.
  • Żywność zbierana przez Caritas to leży na stole u biskupa i innych klerów mój drogi.
  • Ja pracuję na 2etety nie żebrze. silni zdrowi ludzie co korzystają niech za robotę się biorą. w mojej rodzinie też są pasożyty. zdrowa baba silna a wiecznie miauczy rodzicom że ma chore serce kręgosłup ręce. a ostatnio banialuki im wciska że przeziębiła się. a starsi ludzie martwią się i naiwnie wierzą. babur nie pracuje nigdzie. soedzi w portfelu rodziców.
  • Banki Żywności od lat prowadzą zbiórkę żywności przed Świętami Bożego Narodzenia i przed Wielkanocą. Kto chce to angażuje się i wspiera tę akcję. Nie chcesz - nikt Cię do tego nie zmusza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    raddik77(2020-11-25)
Reklama