UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A kto mądry się buduje na Rubnie lub kupuje dom. ? Tam zawsze śmierdziało i bendzie śmierdzieć. Cena domów kusi ? Haczyk jest zawsze gdzieś. Życzę smrodu i miłego grillowania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Ładowacz śmieciarki.(2022-08-29)
  • @Ładowacz śmieciarki. - Nie tyle dziwi jakże inteligentny inaczej post, co ilość inteligentnych inaczej zachwyconych jego treścią. GM składa autorowi i wielbicielom jego mądrości gratulacje ze szczerego serca płynące.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    GłębokaMyśl(2022-08-30)
  • @GłębokaMyśl - Inteligentny inaczej? Jest prawdziwy i to nie zachwyt lecz akceptacja prawdziwości tych stwierdzeń. Gdy planowałem budowę domu i szukałem działki, nawet przez sekundę nie brałem pod uwagę Rubna pomimo "atrakcyjnych" cen.. Gdy kupowaliśmy mieszkanie w Gdańsku dla dzieci tam studiujących, pojechaliśmy obejrzeć inwestycję inwestycję realizowaną przez Inpro, znałem tylko nazwę ulicę przy której zlokalizowane były budynki. Jak okazało się, że blisko do Szadółek, natychmiast zmieniliśmy lokalizację. Ty mądra myśli, co proponujesz, wszak wysypiska nie pachną fiołkami.
  • "Życzę smrodu i miłego grillowania. " Najbardziej to GM za serce ujęło zacytowane zdanie. Zasadniczo trudno nie zgodzić się z pańską argumentacją to jednak zawiść i zwykłe chamstwo nie powinno budzić radosnego entuzjazmu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2022-08-30)
Reklama