UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Robercie Koliński. Co te "dziewuchy"wygadują. To pan jest pisowcem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    MyMieszkancy(2021-02-04)
  • RobertKoliński @MyMieszkancy - Ja już z doświadczenia życiowego się nauczyłem, że kobiecie to jednak nie ma co przerywać jak mówi - i człowiek zdrowszy, i lepiej się później śpi, wszyscy szczęśliwsi; )A wczoraj to obchodziłem Dzień Pieszego Pasażera; no nie jestem wielkim entuzjastą spalania paliw kopalnych i psucia jednej ważnej rzeczy, aby walczyć o drugą, nawet najszczytniejszą:)#RatujmyKlimat, #NieRóbmyZtegoZagadnienia, #KażdemuWolnoKochać; Hashtagi: #DzienPieszegoPasazera, #zkm, #przyroda, #elblag
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    RobertKoliński(2021-02-04)
  • @RobertKoliński - A u psychiatry już byłeś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    WróglewakaRobertaK(2021-02-04)
  • @RobertKoliński - A dlaczego pan nie chce przerywać. Czyżby Pan kobiety traktował inaczej, z góry? To nieładnie. A tak serio, sam Pan widzi, że one same szkodzą sprawie. Strajk przez właśnie takie wypowiedzi gasnie. Bo takie twierdzenie "was tu nie ma, a więc jestescie po drugiej stronie, jesteście pisowcy"zabija istotę tej walki. Dlatego nic z tego nie będzie, a rewolucja sama się pożarła przez agresję i wulgarnisc. Ludzie tego nie toleruja, nawet pan widzi, że to poszło w zka stronę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    MyMieszkancy(2021-02-04)
  • RobertKoliński @MyMieszkancy - Nie przesadzajmy, jedna nieprzemyślana wypowiedź nie czyni jeszcze całej sprawy. .. nie wiem, niegodną?; )Ja bym tak oczywiście nie powiedział, bo to nie jest zwyczajnie prawda; największym wrogiem dziś protestów Strajku Kobiet, jak i wielu potężniejszych armii przed nimi, jest odwieczny Marszałek Mróz, tudzież lodooka Królowa Śniegu, bo wiadomo przecież nie od dziś, że #JakJestZimaToMusiByćZimno! #PaniKierowniczko; Ale wszyscy uczymy się na błędach, większe neoliberalne głupoty tam kruchciane wszak #dziaderstwo do prasy wygadywało; ] #ZimaWasza, #WiosnaNasza! Hashtagi: #aLatoMuminkow!, #10gwiazdek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    RobertKoliński(2021-02-04)
  • @RobertKoliński - Naprawdę uważasz że ktoś czyta te Twoje wypociny nieudacznika życiowego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    WróglewakaRobertaK(2021-02-04)
  • @WróglewakaRobertaK - Delikatnie powiedzieć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ja i ja(2021-02-04)
Reklama