UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy ten ratusz przestanie się rozrastać. Po co to. Bywam w UM i widzę jak tam towarzystwo jest zapracowane. To jakaś masakra.
  • Szkoda że rozrasta się tylko w tych do rządzenia a pracować kto będzie???
  • @Real - No kierownicy -:))) reszta się ulotni
  • I niby co takiego tam pan widzi? Ja jakoś, jak miałam sprawę do załatwienia w urzędzie, to każdą załatwiłam. Potrzebny był dowód dostałam, potrzebne zaświadczenia dostałam, podatek w kasie opłaciłam itd. i nie widziałam, żeby ktoś leżał na biurku, czy pił kawę.
  • To chyba jakiś ewenement, w mapach - oddział przy Malborkiej/ Tysiąclecia- 6 nic nie robiących pań udaje, że patrzy w komputer. Przy pytaniu czy może być od ręki odpowiedź jednej z pań - ale dlaczego będzie trzeba poczekać 15 minut to lepiej proszę wrócić jutro. Pytam dlaczego? Skoro żadna z Pań nie jest zajęta to ja poczekam to 15 minut, żeby specjalnie tu nie wracać. Inna sytuacja- od roku zrobiony podział drogi- odbieram potwierdzenie dokonania zmiany- hura jest - raptem decyzją urzędu uzyskana po pół roku, idę do pokoju obok- centralnie 3 biurka dalej proszę o mapkę- o dziwy- na mapce nie ma naniesionej zmiany - przy tym biurku 6 miesięcy to za mało, żeby narysować kreskę. Takich mamy specjalistów w tym naszym zabetonowanym urzędzie. Polecam zatrudnić jeszcze pół miasta pociotek i innych kumpli na fikcyjne stanowiska. Ot takiego sobie wybraliście prezydenta. Nic się nie zmieniło.
Reklama