UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzeba było protestować wtedy jak PiS uchwalał ustawę, ,Zielony Lad" i ustawę Kukiza o ograniczeniu kredytów dla rolników. Wtedy PiS Wam się podobał i żadnych protestów nie było. Teraz jak nowy Rząd jest od 2 miesięcy to wyszli z du.. y Kaczyńskiego i protestują. Trzeba poczekać innym też się należy. Mieliście 8 lat na protesty i co?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Rolnik małorolny(2024-02-18)
  • @Rolnik małorolny - Dokładnie tak, to jest polityka szyta grubymi nićmi. Rolnictwo to jest jedyna dziedzina tak wysoko dotowana przez Unię. Ale im ciągle mało. Protestują ci co mają setki hektarów a nie ci którzy żyją z gospodarstwa rodzinnego. Jeżeli mam firmę nierentowną to ją zamykam to do obszarników, którzy chcą spekulować na cenie płodów głównie ziarna. Nie sprzedali zbóż po żniwach bo na wiosnę miało być drożej. Stało się inaczej bo producenci wyrobów ze zboża kupili taniej w Ukrainie. Musieli bo inaczej zamknęliby własne firmy. Jestem konsumentem i wisi mi z czyjego ziarna zrobiony jest chleb, który kupuję ma być smaczny i tani. Nie słuchajcie rolniczych demagogów oni tak jak PIS garna tylko do siebie i mają gdzieś nas konsumentów. Pozdrawiam wszystkich myslących podobnie.
Reklama