UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bohaterowie ostatniej akcji, srają tesz w biegu, ratownicy pracują ciężej od kilku miesięcy a inni ludzie pracują ciężko całe życie i nikt nie robi z nich męczenników robi to za co mu płacą jeśli jest mu za ciężko nie radzi sobie to niech zmieni zajęcie morze handel marchwią na rynku, mój komentarz wywoła konwulsje wiem o tym zwłaszcza u katolików robiących świętych ze proboszczay ale gdyby płonęły miasta to byłby bohaterem? To są ludzie którym płacą za ich pracę.
  • Aha czyli ratownicy mieli lekko przed pandemią? A czym pan/pani się zajmuje że tak całe życie ciężko jest panu/pani? I skąd pan/pani wie jak pracowali ratownicy przed pandemią?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    bamber(2020-12-05)
  • Jakie dreszcze, jakie konwulsje? Zwyczajnie cie ole. .wam dzbanie
  • @bamber - To w zasadzie niczyj interes czym się zajmuje ale niech tam, wiem to co wiem bo jestem lekarzem i widzę tą ich tak zwaną pracę.
  • Bardzo niski poziom intelektualny mniej więcej poziom kury.
  • Skoro wylewa żale że inni mają ciężko cały czas a ratownicy dopiero od pandemii mają ciężko to ciekawi mnie czym się zajmuje, a co oznacza określenie "ich tak zwaną pracę"? Osobiście do ratowników medycznych nic nie mam i nie rozumiem tego zjawiska że nagle pod artykułem ktoś wylewa swoje żale. A pan lekarz to jaką specjalność zrobił?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Bamber(2020-12-06)
  • Pewnie, ze ci ciezko. Po szkole specjalnej trudno o posade prezesa, wiec musisz byc zadowolony, ze ci dobrzy ludzie pozwolili auta myc.
  • Sluszna prawda kazdy robi to co musi. .Tyle ze jedni jakus czas a inni cale zycie. . Hashtagi: #Ja
Reklama