UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Medium Poziom kultury przekazu pozostawia wiele do życzenia. Co za imperatyw "Przyjdź"?!! Ja od razu się jeżę. Za komuny takiego chamstwa w prasie i w mediach nie było. Nie można napisać "Wojsko zaprasza na festyn" albo neutralnie "Odbędzie się festyn, zapraszamy"? Jaki poziom przekazu, takie i macie komentarze Redaktorzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2023-05-05)
  • @Medium - Nie wieżę co czytam.... Wieczne niezadowolenie. To godzina zła... To dzień zły... To źle zachęcają bo napisali przyjdź bez proszę.... No masakra jakaś. Zrobić coś dla ludzi za darmo to zawsze się odezwie jakiś Janusz z Grażyna.... A koniec końców pierwsi będą na darmowej grochówce także do zobaczenia Hashtagi: #Andrej
  • Medium "Nie wieżę co czytam" - ja też nie wieRZę. Na imię mi Walentyna, a nie Janusz i nie szukam darmowego żarła. Chętnie przyjmę realną pomoc weterynaryjną, nie za darmo, choćby za pół ceny, by potem nie łazić po darmowych grochówkach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2023-05-05)
  • Medium Nie wpuścili mnie!!! Poszłam zobaczyć drugą turę pokazów psów. Czego w artykule zabrakło, a?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2023-05-05)
Reklama