UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A w Elblągu amfiteatrem kameralnym nie pomieści mieszkańców. A rzadzi wiadomo kto w ratuszu i wszystko jasne. W 2024 się pożegnamy z nimi.
  • " A rzadzi wiadomo kto w ratuszu i wszystko jasne. W 2024 się pożegnamy z nimi. " - i co, wybierzemy tych oszustów z PIS?
  • Podaj przyklady oszustw PiS. Mogła Ci sie nie podobac ich polityka, ale oni co obiecali to zrealizowali. A przede wszystkim walczyli o patriotyzm i znaczenie Polski w Europie. Nie pozwalali by Polska byla podnózkiem Niemcow i Francuzow w UE.
  • Oszustów z PIS? Akurat PIS zrobił najwięcej dla Elbląga i regionu. Przeciwnicy PiS czyli PO PSL Lewica SLD kkkkwww,za to bardzo zaszkodzili miastu i hamują je w rozwoju. Straciliśmy przez nich nie tylko Sylwestra ale i kolej nadzalewowa, największy basen odkryty w Europie no i szansę na port.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    Jawamwojtaniewybierałem(2023-12-27)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Lalka z ciebie wiekszy bajkopisarz niż Andersen
  • Idź ty się lecz ono patrioci?! Chyba tylko dla ciebie Pisowski podnóżku!!!! I chyba tylko na twoja korzyść i innych tobie podobnych kupieni przez rozdawnictwo, które idzie z nas ludzi ciężko pracujących, do roboty leniu a nie z cudzego żyjesz!!!!!
  • @Jawamwojtaniewybierałem - 100% prawda, za Wilka nawet ulice tak nie wygladaly
Reklama