UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Większej krzywdy Polakom niż PIS, nikt od II wojny nie zrobił. Pobiliście ruskich, oni nas tak nie podzielili. hańba wam
  • Jakby nie amerykańska mistyfikacja z lądowaniem na księżycu, bo coś tam wyrzucili to Ruscy by tu się rządzili i twa pensja na godzinę z złoty, 70 jak za koalicji PSL Nievwspominając o spruchniałym stadionie, zniszcone kluby piłkarskie i bezrobocie za SLD. ale każdy może mieć swoje zdanie,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    24
    przed zadośćuczynieniem(2023-12-14)
  • @przed zadośćuczynieniem - PrUchno trybum to kwintesencja odrywania Polski do U. E.Zostawią wysoczyznę Elbląska i mogą się bujać
  • Nie mogę zdzierżyć tego waszego gadania o "podzieleniu". A co wy robicie, żeby Polaków "ponownie połączyć", bez przerwy jątrząc i rzucając oskarżeniami? Na czym polega ta wasza "zgoda"? Na marginalizacji/eliminacji "drugiej strony" - no i wtedy jest "zgoda", bo przecież wszyscy się ze sobą zgadzają. Czyli scenariusz jak w Karabachu - pokój osiągnięty poprzez stuprocentowe zwycięstwo jednej strony. Walę taki pokój i taka zgodę.
  • Gdyż zgodę trzeba zacząć od ukarania oszustów PIS - wszystkich. Wtedy Polacy się zjednoczą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    15
    ­­­­­­N.p.(2023-12-14)
  • Teraz będziesz miał taką zgodę, że w gacie będziesz robił
  • Nie będę, starczy, że Ty robisz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    ­­­­­­N.p.(2023-12-14)
  • @­­­­­­N.p. - Znalazł sie bohater od rozliczeń. Spieprzaj z tym swoim gadzim pisaniem
  • Pisowcy to największa zmora Polski
  • Mendy pisowskie w akcji
  • @­­­­­­N.p. - Najpierw nalezy pogonic wyznawcow chabat lubowacz i wszystkich tych ktorzy pozwalaja na tą hucpe w polskim parlamencie. To nie sa Polacy!(po, PIS, PSL, HOLOWNIA, LEWICA)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Wiertaljot(2023-12-15)
  • @Wiertaljot - o, nie wymieniłeś ruskiej konfy, zapomniałeś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    ­­­­­­N.p.(2023-12-15)
  • @­­­­­­N.p. - ruscy maja swoich przedstawicieli w rzadzie to sa ci co chcieli resetu z rosja taka jaka ona jest, ich przedstawiciel spacerował z putinem w sopocie po molo, latał z tow radkiem i tym od zegarkow na kreml po wytyczne a ich sluzby łoiły wode z ruskimi towarzyszami z fsb w kadynach. w skrocie całe peło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Wiertaljot(2023-12-15)
  • @Wiertaljot - Pisowski bełkot, powtarzasz za swoimi panami i nic więcej - Nic nie mam do Tuska, ale czekam na to by rozliczył i ukarał pisowych mafiozów inaczej też straci u mnie wszystko. Łatwo pisowcom kogoś nazwać zdrajcą ojczyzny... samemu im będąc po uszy. Ludzie z PIS to dla mnie tylko szpiedzy oszusci i zło.. je, nic więcej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    ­­­­­­N.p.(2023-12-15)
Reklama