UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Świat jest teraz za wygodny na dzieci. .. chociaż pralka sama pierze i suszy a żelazko samo prasuje:-) Praca, siłownia, kosmetyczka, shoping gdzie czas na dziecko? Niestety trzeba dorosnąć a nie każdy przez komputerem czy z komórką to potrafi a lata lecą. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    świadoma mama(2021-04-01)
  • @świadoma mama - No ale ile czasu siedzisz w pieluchach? Bez jaj, w końcu dzieci się usamodzielniają. Po za tym ja po urodzeniu dziecka już ćwiczyłam w domu, czas miałam wtedy kiedy spało, na siłownie zaczęłam chodzić pozniej, kosmetyczka raz w miesiącu i mam czas na to żeby poświęcić uwagę dwójce dzieci l aha i pracuje. .. to jest kwestia zorganizowania sobie dnia. Kobieta jest kobietą i nie może o tym zapominać, to nie matka polka na pełnym etacie. (Choć nie wiem jak ty spełniasz się w tej roli, jestem przerażona twoim komentarzem, pewnie chodzisz zaniedbana). Jeśli ktoś nie posiada dzieci to z nie powodu wygody, to jest jego indywidualna decyzja, nie narzucaj komus posiadania dzieci.
  • Super, że pani dziecko ciągle spało po urodzeniu i miała Pani na wszystko czas. Niektóre dzieci takie malutkie minuty nie poleżą same w łóżeczku i nie wszystkie wiecznie śpią. Może doda Pani, że jeszcze w międzyczasie ugotowała obiad i okna pomyła.
  • @świadoma mama - Świadoma mama myśli tylko o sobie ? Nie każdy przed komputerem czy z komórką może mieć dzieci. .. W życiu można wszystko pogodzić, gorzej jak czegoś się pragnie, a nie można tego dostać.
Reklama