UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za PO było mnie stać na zakup mieszkania i żyć normalnie. Teraz wiemy kto rządzi i nie stać mnie na spłacanie tego mieszkania, że o czynszu nie wspomnę. Tak dla przypomnienia wszystkim pisolubcą, to te stado złodziei dostało pełno pieniędzy na uruchomienie alternatywnych źródeł energii, ale lepiej było to wydać na bilbordy, że to przez UE ta podwyżka, a nie przez to, że w nic nie zainwestowali (poza bilbordami), tylko rozkradli między sobą. Czynsz skoczył mi już o ponad 300 pln, o racie hipoteki nawet nie wspomnę. Rozdają sobie nasze pieniądze po różnych swoich fundacjach w MILIONACH, w białych rękawiczkach. Jeśli ktoś jeszcze mi powie, że oni o niego dbają, bo rzucili jakiś wyborczy ochłap w postaci 13,14 i rozwiązali jego problem jakąś tarczą, problem, który sami stworzyli...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    MajorTom(2023-03-11)
  • @MajorTom - Otóż to. Ale ludziom w rządowej szczujni dumnie zwanej telewizją narodową wmówili, że inflacja to przez wojnę, bo gdyby nie wojna to byłoby legitnie :D A to, że w trakcie pandemii za pomocą kolejnych tarcz +, tarcz na ochronę tarczy itd pompowali w gospodarkę miliardy, MILIARDY zł, które nie miały pokrycia, to już cisza. Wypowiadali się ekonomiści, że takie ratowanie gospodarki dodrukiem pieniądza bez pokrycia spowoduje w ciągu dwóch trzech lat bardzo znaczny wzrost inflacji, jest niczym gaszenie pożaru benzyną, no i bam!! Trzy lata później inflacja galopująca, recesja w gospodarce, ale Glapiński wiedział lepiej, inflacja wzrośnie, albo zmaleje, płaskowyż.... I co robi ten rząd? No oczywiście kolejna tarcza i kolejny dodruk kasy i wrzucenie go a rynek w postaci kolejnych programów "+". Biada Nam, oj biada.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Ploterek(2023-03-12)
Reklama