UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Moja dyskusja jest prosta ! Albo ludzie albo psy ! Nie życzę sobie smrodu i sierści psa a autobusach.... żeby było jasne to uwielbiam psy, szczególnie mądre i wyszkolone bo często są wierniejszy mi przyjaciółmi od ludzi ale są granice które trzeba przestrzegać ! Czytając i oglądając filmy i reportaże widzę jak głównie kobiety traktują psa, dosłownie jak człowieka, dają się lizać wszędzie ! Ale mogą to robić w swoim domu a nie publicznym miejscu, tym bardziej autobus za który płacę i wymagam szacunku.
  • Ludzie też śmierdzą od alkoholu, brudem, potem itp. Dla uwagi psy są czyściejsze niz człowiek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    12
    Monka792(2023-07-02)
  • Taka/i z Ciebie miłośnik zwierząt jak z koziej dupy trąba. Jesli tak by było to nie przeszkadzał by Tobie typowy zapach psa ani sierść. Wole to niż meneli w komunikacji miejskiej. Ale widać ze oni maja przyzwolenie na jeżdżenie komunikacją a zwierzęta…no cóż
  • Śmierdzący też ludzie jeżdżą to proszę ich wypraszać z pojazdu
  • @Monka792 - Może od ciebie są czyściejsze, a może one są czystsze i lepiej wyedukowane niż ty,
  • To nie problem w psach tylko w ludziach, którzy nie posprzątają po swoim psie czy nie dbają o jego czystość. Hashtagi: #Psiarz
  • I tu się zgodzę z jedną tylko kwestia jak to panie traktują psa lepiej niż własne dzieci, albo całą swoją uwagę skupiają na zwierzaku niż na dziecku. Co do przewozu zwierzaka w komunikacji miejskiej nic nie mam. Im też wedle przepisów przysługuje taki przywilej. Ma wykupiony bilet jest takim samym pasażerem jak pani. Zawsze jest wyjście można nie wsiadać do autobusu jesli jest zwierzak a to pani przeszkadza i przejść się spacerkiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Elblazanka 1(2023-07-02)
  • @Lol - Menel to, mimo wszystko, też Człowiek.
  • @Monka792 - Pies potrafi zjeść kupę, rzygowiny, śmierdzące mięso i wytarzać się w np. krowim łajnie. Proszę takich bzdur nie pisać bo to robi sieczkę w ludzkich głowach.
  • Minusowanie nie zmieni faktów. Sam widziałem niejednokrotnie takie zachowania psa. Obrzydliwe.
Reklama