UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przede wszystkim ścieżki rowerowe po obu stronach jezdni nawet kosztem redukcji 2 pasów ruchu do jednego + więcej rond BEZ sygnalizacji świateł. Samochodziarze to tytani lenistwa, a to niebo i są wyznacznikiem jak powinny wyglądać miasta.
  • i będziecie towary do sklepów dowozić rowerami, po chorych wyślecie rowery i materiały budowlane na budowy też wozić rowerami - BRAWO WY
  • ruch to zdrowie pacanku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    12
    jaja jak berety(2024-09-21)
  • Tyle tylko, że w paliwie zawarty jest podatek drogowy przeznaczany na poprawę infrastruktury komunikacyjnej. "Kolarze" płacą cokolwiek na budowę ścieżek rowerowych? Po pięć pasów w jednym kierunku może. Ja proponuję wprowadzenie obowiązkowej karty rowerowej, ubezpieczenia obowiązkowego OC dla rowerzystów. Nie jestem żadnym samochodziarzem, ale owszem jeżdżę samochodem, jeszcze nie tak dawno dosyć dużo rowerem nie dałabym rady załatwić wszystkich spraw, jeżdżę też rowerem i nie mam w związku z tym żadnych problemów. A niebo to jest niezależnie czy jedzie się samochodem czy rowerem, w samochodzie mam oszklony dach.
  • @jaja jak berety - i osoby niepełnosprawne po amputacjach zwyrodnieniach stawów itp też pchasz na rower "GENIUSZU"
  • A przypomnij wszystkim ile z tego podatku dostał Elbląg na poprawę infrastruktury drogowej.
  • Ile masz iq ? chyba niewiele co.
  • Nie ważne, ale płacą i mają prawo oczekiwać i wymagać, rowerzyści ile płacą na budowę ścieżek rowerowych? przypomnij. Jak wcześniej napisałam jeżdżę samochodem i coraz więcej rowerem i daję sobie radę. Jadąc rowerem mogę przemieszczać się ścieżkami rowerowymi, ulicami i chodnikami, a samochodem? przypomnij.
  • Czekaj glowo juz wozi, tylko większe plecaki musi mieć, żeby dostawy ogarnąć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Grycha(2024-09-22)
  • Chcecie ścieżek rowerzyści to płaćcie jak kierowcy podatki, polisy i myto zawarte w paliwie od każdego przejechanego kilometra. Bez kierowców nie wybudujecie ścieżek rowerowych i oświetlenia bo z czego? Ten kraj i waszą infrastrukturę utrzymują kierowcy i musicie się z tym pogodzić czy chcecie czy nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    PolisaNaRower(2024-09-23)
  • Chyba autora przewiało na rowerze !!
Reklama