UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • KOSZYK dziś 1 kg schabu Biedronka 12,99 zł /kg płaca 19,00zł'h rządy PO PSL schab 9 zł/kg pensja 4 zł/ g - ponad 3 x tyle można kupić za minimalne REALNE wynagrodzenie jakie mamy w Elblągu !
  • "KOSZYK dziś 1 kg schabu Biedronka 12,99 zł /kg płaca 19,00zł/h" Kurcze, kto za Tuska pracował za 4 zł /h, chyba te lenie co teraz wcale nie pracują i wyciągają 10000 na miesiąc z socjalu. Oni zawsze byli poszkodowanie - bo lenie. I tak ma być leń - zero socjalu i koniec!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    9
    ­­­­­­Np.(2023-06-15)
  • @­­­­­­Np. - Za Tuska ludzie pracowali za kilka Zet za godzinę i taka jest prawda. Na pewno inaczej wyglądały pensje w dużych miastach a inaczej na "prowincji". Setki tysięcy młodych ludzi, za Tuska i PO, wyemigrowało za praca. Bezrobocie za Tuska i PO wynosiło kilkanaście procent i takie są fakty. Kto dostaje w Polsce 10 tys. Zł miesięcznie socjalu, co Ty bierzesz czy pijesz. Może to i to. Pewnie to pisze trep lub urzędas.
  • Za 4 pln pracowałeś za PO? Nawet WÓJCIK wtedy placil kilka najniższych krajowych. No ale tam trzeba było chociaż podstawówkę skończyć. Widać za wysokie progi dla ciebie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Nie cierpię pisiorów(2023-06-16)
  • Może porównaj jeszcze ceny owoców i warzyw, pieczywa, nabiału, leków, czynszu, nośników energii i usług, a nie tylko tanie mięcho z biedry. Ono jest tyle warte, ile kosztuje.
  • Ja, w 1999 roku, zaczynając swoją aktywność zawodową, dostałem najniższą krajową i było to 4zł 50 gr. ale tak jak napisałem, był to rok 1999... , więc skąd się pisowcom 4 zł. wzięło - nie wiem.
  • Schab 12,99 zł to i tak jeszcze tanio, przyjedz do mięsnego na ul. Niepodległości koło Raszczyka to się zdziwisz, prawie trzy dych za kilogram.
  • @dss - Bo Pisowska propaganda żeruje na chwilowych promocjach produktów często na krawędzi daty przydatności, które w innych krajach wieczorem sprzedawane są za 1/3 ceny. No ale jak takie "okazje" wyprzedaży śmieci się wyłapie to zaraz sukcesy rządu są otrąbione na cały kraj. To nie sukces to żenada panie Morawiecki! Ceny REGULARNE w rankingach poproszę a nie przecenione odpady, które ludzie z biedy kupują, bo na normalne jedzenie już wielu nie stać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    ­­­­­­Np.(2023-06-17)
  • @Qwe - "Za Tuska ludzie pracowali za kilka Zet za godzinę i taka jest prawda. " - Pracowałem i pracuję teraz i w zwykłej pracy w Elblągu. Nie pamiętam tych kila zł, a chyba 15.Więc po co KŁAMIESZ oszukańcu teraz pracujący za 100 zł od wpisu trollowego za pewne. Lenie na budowach okazyjnie za 4 zł pracowali, teraz nie muszą mają dużo więcej niż ja z socjalu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ­­­­­­Np.(2023-06-17)
Reklama