UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Europa odcinając się od korzeni popełnia samobójstwo. Pokażcie mi Żyda, który szydzi z judaizmu. Nie ma. Pokażcie Araba, który szydzi z islamu. Nie ma. Pokażcie mi Europejczyka który szydzi z chrześcijaństwa. Takich jest cała masa. Jak można być Europejczykiem i śmiać się z wiary, która stworzyła kulturę europejską?
  • Zapisz się do Żydów albo Arabów. Skończą się Twoje problemy z faktem, że Ci ktoś robi pod górkę z Twoją religią i Twoim panem Bogiem. W Średniowieczu w Europie też nikt nie ośmielał się powiedzieć złego słowa na pana Boga i jego personel naziemny... a jak się ośmielił, choćby tylko odrobinkę sprzeciwił się, choćby najgłupszej doktrynie to zaraz personele naziemne ze śniętego offica brały go w obroty i przyznawał się do konszachtów z diabłem co skutkowało mękami piekielnymi na stosie... Gdyby nie bunt przeciw doktrynie kk to żyłbyś w mrokach średniowiecza, ale nie miałbyś problemu, który dzisiaj dręczy twoją główkę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    GłębokaMyśl(2023-11-15)
  • @GłębokaMyśl - Niedługo razem tam się zapiszemy. Bynajmniej nie dobrowolnie. Wtedy docenisz wolność słowa i wyznania
  • "- Niedługo razem tam się zapiszemy. " GM nie zapisała się przez osiem lat do populizmu i socjotechniki, choć jej umiejętność w zakresie pisania postów predestynowała ją do tego patriotycznego czynu, to i do żadnego związku wyznaniowego nigdy się już nie zapisze. Kiedyś jej rodzice myśleli naiwnie, że kk zdoła ją zniewolić swoimi powiastkami... nic z tego nie wyszło... jak można się zorientować czytając jej posty na Portelu. "Wtedy docenisz wolność słowa i wyznania" O wolność słowa i wyznania trzeba niestety walczyć przez całe życie, co GM czyni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2023-11-16)
Reklama