UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Katecheza w szkole to ewidentny przejaw państwa wyznaniowego... i okazja dla dzieci by prowokowały seksualnych inaczej. Ostatnio Hiszpania ogłosiła wyniki badań / śledztw w tej sprawie i wyniki są naprawdę imponujące. Około 200 000 ofiar w ciągu ostatnich 30 lat to żniwo personeli naziemnych i drugie tyle mają na swoim koncie cywilni działacze tamtejszego kk. Źródło ARTE.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    14
    GłębokaMyśl(2023-11-14)
  • @GłębokaMyśl - Co to są personele naziemne, kim są cywilni działacze kościoła?
  • Jakiś tępy łeb minusuje moje pytanie, ja chcę się tylko dowiedzieć
  • @GłębokaMyśl - Jak zwykle merytorycznie i z podaniem faktów. Widać że na a portelu jestvwielu wypierajacych prawdę katolików. W Polsce nie ma tygodnia żeby nie ujawniono kolejnego który napełniał dzieci niekoniecznie duchem świętym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Polska mistrzem świata(2023-11-14)
  • @GłębokaMyśl - ... A dziad wiedział nie powiedział...
  • @GłębokaMyśl - Znajdź mi takiego co złoży projekt o wycofaniu religii ze szkół. Wyborczy strzał w kolano.
  • @GłębokaMyśl - To jest pozorna nietykalność hierarchii kościelnej. Proboszcz "off the record" wolałby mieć lekcje religii na parafii, nie wg klas szkolnych A, B, C ale wg roczników. Pełna kontrola finansów, datków a nie dedykowanie swojego wikarego na etat do szkoły.
  • Nietykalność personeli naziemnych nie jest pozorna. Ilu zwyrodnialców sukienkowych siedzi za swoje gwałty na dzieciach, które ich do tego prowokowały ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2023-11-15)
  • Nie rozumiesz postu GM. Mówi się TRUDNO. GM nie ma ambicji przemawiania do wszystkich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2023-11-15)
Reklama