UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzy razy przeczytałem ten artykuł i dalej nie wiem "gdzie jest sprawa"?! Przecież podane są czasy odjazdów z poszczególnych przystanków. Czyli na tej podstawie można wyliczyć czas trwania przejazdu pomiędzy nimi. Czy to o to chodzi!?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    9
    Zdumiony(2023-04-12)
  • @Zdumiony - Chyba jednak nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Informacje na przystankach skierowane są do osób, które np. nie korzystają z internetu i nie maja jak tego sprawdzić na stronie ZKM. Stosując Twoją metodę, należałoby zrobić sobie spacer szlakiem przystanków, żeby sprawdzić czas przejazdu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Machupichcę(2023-04-12)
  • @Zdumiony - Nie wiem gdzie tam widzisz czasy odjazdów z różnych przystanków na tym co wisi na przystanku.
  • @Machupichcę - Przyznaję, że dla kogoś (analogowego), czyli nie używającego internetu aby to sprawdzić, faktycznie rozwiązanie takie teoretycznie mogłoby rzucić więcej światła na czas trwania przejazdu. Jednak założenie mogłoby się rozminąć z rzeczywistością. Z powodów takich jak ktoś już tu wymienił tzn. korki, zatory zdarzenia na ulicach i drogach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    Zdumiony(2023-04-12)
Reklama