UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Każdemu, kto przyjeżdża do parku (!) trujakiem-blaszakiem (!!) i jeszcze do tego marudzi, że nie ma gdzie swojego złomiaka zaparkować (!!!), wlepiałbym na "dzień dobry" tak z 50 zł mandatu, kontrolnie, żeby się wstępnie zorientował taki nuworysz, czy głowę na pewno tego dnia zabrał ze sobą z domu. Jeśli by nie pomogło, to kasowałbym dalej, jak za łamanie przepisów na przejściu dla pieszych, a nawet zagonił do prac społecznych, przy odbetonowywaniu Dolinki na przykład; no przecież to jest jakiś intelektualny dramat i skończone lenistwo, w tym umysłowe, o braku jakiejkolwiek ekologicznej świadomości już nawet nie mówiąc, żeby organizując swój wypoczynek zatruwać egoistycznie życie innym, nie tak? Wygląda, że jeszcze za tania jest benzyna w Polsce, trzeba będzie przejść się do szeregowego posła Jarosława, żeby zrobił z takimi wichrzycielami porządek:) #wincyjParkinguf! Hashtagi: #transport, #TransportPubliczny, #ZKM, #dramat;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    11
    gen. Zenon Zambik(2022-05-30)
  • @gen. Zenon Zambik - Zazdroszczę Panu i rodzinie zdrowia. Ja mam jednego wnuka niepełnosprawnego i drugiego niezwykle sprawnego. Po wspólnej wycieczce z wnukami i synową mam do wymiany kręgosłup, a tu.... części brak. Chyba jednak trzeba jeździć do Pasłęka, bo tam parking blisko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Dziadek Paweł(2022-05-30)
  • @gen. Zenon Zambik - Całe szczęście robcio nikogo twoje zdanie nie interesuje.
  • @Dziadek Paweł - Szanowny dziadku Pawle, przecież ja nie postuluję likwidacji istniejących już parkingów, na których miejsce dla osób niepełnosprawnych jest, a jak nie, to znaleźć się musi. To, o czym piszę, to po prostu postulat dalszego niebetonowania Elbląga i ograniczenie ruchu kołowego w coraz bardziej zatykającym się przez nieudolność rządzących mieście. Nikt o zakaz parkowania dla niepełnosprawnych i innych potrzebujących nie wnosi, natomiast o zakaz parkowania dla leniuchów, wygodnickich i nuworyszy-wyzyskiwaczy - jak najbardziej; Niech sobie trochę pospacerują dla zdrowotności, burżuazyjne kołtuny:) Pozdrawiam:) #TaxTheRich Hashtagi: #marnotrawstwo, #dyletanci, #szkodniki, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    gen. Zenon Zambik(2022-05-30)
Reklama